НОВИНИ

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2021- Конкурсні пропозиціїВСТУПНА КАМПАНІЯ 2021- Конкурсні пропозиції

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2021- Конкурсні пропозиції (122) КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ

Читати далі

❗❗❗ ІТ-КЛАСТЕР ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ЗАПРОШУЄ СТУДЕНТІВ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ 122-КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ НА СПІЛКУВАННЯ У ФОРМАТІ КРУГЛОГО СТОЛУ ❗❗❗ ІТ-КЛАСТЕР ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ЗАПРОШУЄ СТУДЕНТІВ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ 122-КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ НА СПІЛКУВАННЯ У ФОРМАТІ КРУГЛОГО СТОЛУ "STUDENTS IT-MEET"

❗❗❗

ІТ-кластер Хмельницького запрошує студентів освітньої програми 122-Комп’ютерні науки на спілкування у форматі круглого столу "Students IT-meet".

Тема: ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ І РОБОТА В ІТ-КОМПАНІЯХ

Читати далі

27.05.2021 в рамках дисциплін навчального плану для студентів👨‍🎨👩‍🎨 спеціальності КН ХНУ, відбулась лекція від Володимира ГРИБА, нашого випускника, розробника програмних продуктів💪 із багаторічним досвідом❤.27.05.2021 в рамках дисциплін навчального плану для студентів👨‍🎨👩‍🎨 спеціальності КН ХНУ, відбулась лекція від Володимира ГРИБА, нашого випускника, розробника програмних продуктів💪 із багаторічним досвідом❤.

27 травня 2021 року в рамках дисциплін навчального плану для студентів👨‍🎨👩‍🎨 спеціальності Комп'ютерні науки Хмельницького національного університету, відбулась надзвичайно цікава🔥 лекція від Володимира ГРИБА, нашого випускника, розробника програмних продуктів💪 із багаторічним досвідом❤.

Читати далі

11.05.2021 відбувся захист професійної практики студентами 4 курсу за освітньою програмою «Комп’ютерні науки» кафедри КНІТ ХНУ11.05.2021 відбувся захист професійної практики студентами 4 курсу за освітньою програмою «Комп’ютерні науки» кафедри КНІТ ХНУ

11.05.2021 відбувся захист професійної практики студентами 4 курсу за освітньою програмою «Комп’ютерні науки» кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету.

Читати далі

НАУКОВИЙ ЖУРНАЛ “КОМП’ЮТЕРНІ СИСТЕМИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ”НАУКОВИЙ ЖУРНАЛ “КОМП’ЮТЕРНІ СИСТЕМИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ”

Науковий журнал "Комп’ютерні системи та інформаційні технології (Computer Systems and Information Technologies)"

Читати далі

14.04.2021 р. студенти освітньої програми КН ХНУ прийняли участь у онлайн-мітапі «Управління ІТ-проектами».14.04.2021 р. студенти освітньої програми КН ХНУ прийняли участь у онлайн-мітапі «Управління ІТ-проектами».

14 квітня 2021року студенти освітньої програми Комп'ютерні науки ХНУ прийняли участь у онлайн-мітапі «Управління ІТ-проектами».

Читати далі

Читати архiв новин

НАВЧАЛЬНI ПЛАНИ

Структурно-логічна схема навчання спеціальності «Комп’ютерні науки»

У даному файлі представлений Структурно-логічна схема навчання спеціальності «Комп’ютерні науки». У схемі представленні по рокам навчання які предмети вивчають студенти.

Читати далі

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН
спеціальності «Комп’ютерні науки» напрям МАГІСТР

У данному файлі представлений навчальний план спеціальності «Комп’ютерні науки» напрям МАГІСТР з усіма предметами які вивчають студенти на протязі 2-х років напряму магістр

Читати далі

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН
спеціальності «Комп’ютерні науки» напрям БАКАЛАВР

У данному файлі представлений навчальний план спеціальності «Комп’ютерні науки» напрям БАКАЛАВР з усіма предметами які вивчають студенти на протязі 4-х років напряму бакалавр

Читати далі

Весь роздiл навчальних планiв

ВИКЛАДАЧІ

Бармак Олександр Володимирович

Бармак Олександр Володимирович Хмельницький національний університет – старший викладач, доцент, професор – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2004 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Манзюк Едуард Андрійович

Манзюк Едуард Андрійович Хмельницький національний університет – асистент, доцент – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2002 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Міхалевський Віталій Цезарійович

Міхалевський Віталій Цезарійович Хмельницький національний університет – доцент – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2001 – до теперішнього часу (до 2012 р – за сумісництвом).
 Детальнiше

Пасічник Олександр Анатолійович

Пасічник Олександр Анатолійович Хмельницький національний університет – доцент – Факультет програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2004 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Петровський Сергій Степанович

Петровський Сергій Степанович Хмельницький національний університет – доцент– Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2002 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Багрій Руслан Олександрович

Багрій Руслан Олександрович Посада: доцент
Науковий ступінь: кандидат технічних наук
Спеціальність: 05.13.06 – Інформаційні технології

 Детальнiше

Скрипник Тетяна Казимирівна

Скрипник Тетяна Казимирівна Хмельницький національний університет – старший викладач – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем / Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2001 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Мазурець Олександр Вікторович

Мазурець Олександр Вікторович Хмельницький національний університет – старший викладач – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем / Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2013 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Міхалевська Галина Іванівна

Міхалевська Галина Іванівна Хмельницький національний університет – доцент – Факультет програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем / Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій – 2019 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Длугунович Наталя Анатоліївна

Длугунович Наталя Анатоліївна Хмельницький національний університет – доцент – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем / Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2018 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Всi викладачi кафедри