НОВИНИ

Вченою радою ХНУ 28.07.2022 р. прийнято рішення про організацію навчального процесу у 1-му семестрі 2022-2023 н.р.

Вченою радою Хмельницького національного університету 28.07.2022 р. прийнято рішення про організацію навчального процесу у першому семестрі 2022-2023 н.р.

ВСТУПНІ ДО МАГІСТРАТУРИ: РОЗМІЩЕНО ЗАПРОШЕННЯ

Сьогодні  в кабінетах учасників вступних випробувань до магістратури розміщено запрошення. У них зазначено дату, час та  адресу проведення  магістерського комплексного тесту (МКТ) / магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК).

В ХНУ з 04.07.22р. буде діяти Центр подачі електронних заяв, кваліфікований персонал якого допомагатиме абітурієнту в реєстрації електронних кабінетів та подачі електронних заяв до закладів вищої освіти України.

В Хмельницькому національному університеті  з 04 липня по 15 вересня 2022р.  буде діяти Центр подачі електронних заяв, кваліфікований персонал якого допомагатиме абітурієнту в реєстрації електронних кабінетів та подачі електронних заяв до закладів вищої освіти України.

День відкритих дверей

07.07.22 о 12:00 Хмельницький національний університет запрошує на День відкритих дверей, який відбудеться у онлайн-режимі.

Хмельниччина отримала вже другу партію терміналів супутникового зв’язку Starlink.

Інтернетом від Ілона Маска забезпечили Хмельницький національний університет.

Вітаємо студентів спеціальності КН – переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Вітаємо студентів спеціальності Комп’ютерні науки – переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Цифрові інструменти Google для вищої освіти 23 червня 2022 року

23 червня 2022 року відбудеться практичний онлайн-семінар від Google bit.ly/3HDdBYn щодо використання цифрових інструментів для представників вищої та фахової передвищої освіти.

Колектив кафедри КН вітає Павла Радюка з отримання диплома доктора філософії

Колектив кафедри Комп`ютерних наук вітає Павла Радюка з отримання диплома доктора філософії за спеціальністю 122 комп'ютерні науки і бажає наукових звершень, успіхів та здобутків.

Особливості вступу до магістратури у 2022 році

15.06.2022 Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та інших потенційних вступників на зустріч із представниками приймальної комісії Хмельницького національного університету щодо особливостей вступу до магістратури у 2022 році.

До уваги вступників, які не зареєструвались на НМТ

Упродовж 10-20 червня 2022 року в Хмельницькому національному університеті (вул. Інститутська, 11, третій навчальний корпус, перший поверх, приймальна комісія) буде створений центр допомоги в реєстрації для складання національного мультипредметного тесту особам, які не зареєструвалися (тобто не сформували реєстраційну картку) в період 1 лютогоー19 квітня.

Готуємося до щорічної конференції SYNERGY 2022. IT Business & IT Education: New Horizons 24 червня!

Вітаємо!

Готуємося до щорічної конференції SYNERGY 2022. IT Business & IT Education: New Horizons 24 червня! Спеціально для наших учасників та IT-education спільноти ми стартували окрему серію #Education Talks.

SYNERGY 2022. IT Business & IT Education в онлайн 24 червня!

Освітня IT-конференція Synergy. IT Business & IT Education: New Horizons повертається! Найбільша в Україні профільна конференція, започаткована Асоціацією у 2014 році, збирає на єдиній платформі всіх національних стейкхолдерів сфери IT-освіти задля обміну досвідом, створення сприятливих умов для розвитку індустрії та визначення її пріоритетних векторів. 

10.05.2022 р. о 14:00 Хмельницький національний університет запрошує на День відкритих дверей, який відбудеться у онлайн-режимі.

10 червня 2022 року о 14:00 Хмельницький національний університет запрошує на День відкритих дверей, який відбудеться у онлайн-режимі. 

25.05.2022 РОКУ ВИКОНУЄТЬСЯ 22 РОКИ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ КАФЕДРИ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ХНУ

25 травня 2022 року виконується 22 роки з дня заснування кафедри комп’ютерних наук Хмельницького національного університету. За цей час кафедра пройшла тернистий шлях зростання і стала потужним науково-педагогічним осередком підготовки фахівців ІТ-галузі. Випускники кафедри займаються розробкою та впровадженням програмного забезпечення в Україні та закордоном.

THE 3RD INTERNATIONAL WORKSHOP ON INTELLIGENT INFORMATION TECHNOLOGIES & SYSTEMS OF INFORMATION SECURITY (INTELITSIS-2022)

THE 3RD INTERNATIONAL WORKSHOP ON INTELLIGENT INFORMATION TECHNOLOGIES & SYSTEMS OF INFORMATION SECURITY (INTELITSIS-2022) Khmelnytskyi, Ukraine, March 23 – 25, 2022 Більше інформації

13.05.2022 року відбувся мітап для студентів, який провів засновник ІТ-фірми Global Partner Soft Тершівський Віктор.

13 травня 2022 року відбувся мітап для студентів, який провів наш випускник, засновник ІТ-фірми Global Partner Soft, Former Член Правління at Хмельницький ІТ кластер Тершівський Віктор.

ОСНОВНІ ЕТАПИ ВСТУПУ НА БАКАЛАВРА У 2022

🟣 Основні етапи вступу на бакалавра у 2022 році.

ВСТУПНА КАМПАНІЯ РОЗПОЧНЕТЬСЯ 29 ЛИПНЯ

Вступна кампанія розпочнеться 29 липня

Міністерством освіти і науки затверджені зміни до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої та фахової передвищої освіти в 2022 році.

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ 2022

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ: ІСПИТИ ТА ОСНОВНІ ЕТАПИ

У 2022 році залежно від обраної спеціальності вступнику до магістратури буде необхідно надати результати магістерських тестів або іспитів в університеті.

16.05.22 починається перший онлайн-курс, безкоштовного навчання, що передбачає підготовку до Національного мультипредметного тесту.

Увага! Вперше! Не втрачайте свій шанс! Шановні учні 11 класів загальноосвітніх та професійних навчальних закладів, студенти ЗВО І-ІІ рівнів акредитації, працююча молодь.
16 травня починається перший онлайн-курс, безкоштовного навчання, що передбачає підготовку до Національного мультипредметного тесту.

Марафон IT-технологій – новий унікальний проєкт в ЕРАМ University.

Марафон IT-технологій – новий унікальний проєкт в ЕРАМ University. Він розроблений спеціально для удосконалення професійних компетенцій студентів ІТ-спеціальностей за сучасними, найбільш затребуваними технологіями розробки програмного забезпечення. Учасники зможуть підвищити свій рівень знань та навичок, а також реалізувати власний проект веб-додатку. 19 квітня, пройде перший вебінар «IT Marathon – Intro» на якому ви отримаєте інформацію про переваги участі в марафоні, розклад вебінарів, ознайомитись з можливостями в компанії ЕРАМ.

Для вступників 2022 року команда Українського центру оцінювання якості освіти розробила новий розділ із актуальною інформацією щодо вступних випробувань 👉

Для вступників 2022 року команда Українського центру оцінювання якості освіти розробила новий розділ із актуальною інформацією щодо вступних випробувань

Відповідно до Указу Президента України, 16 лютого 2022 року оголошено ДНЕМ ЄДНАННЯ!

Викладачі кафедри Комп’ютерних наук Хмельницького національного університету вперше в історії України приєднались до заходу з нагоди свята, спрямованого на єднання та підтримку українців.💙 💛

9.02.2022 р. було підписано договір про співпрацю з ІТ-компанією EPAM Systems

9 лютого 2022 року було підписано договір про співпрацю з ІТ-компанією EPAM Systems

В рамках співпраці зі стейкхолдерами для студентів спеціальності КН відбуваються гостьові лекції з дисциплін та проводяться мітапи спільно з ІТ-компаніями.

В рамках співпраці зі стейкхолдерами з метою залучення фахівців-практиків до викладання освітніх компонент, для студентів спеціальності 122-Комп’ютерні науки відбуваються гостьові лекції з дисциплін та проводяться мітапи спільно з ІТ-компаніями🔥.

12.01.2022р. Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2021/2022 навчальному році.

12.01.2022р. Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у проведенні якого прийняли учать викладачі кафедри Комп‘ютерних наук

ПРОБНЕ ЗНО: СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ 2022

З 5 січня до 22 січня 2022 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти буде доступною програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО.

Строки вступу в магістратуру у 2022 році

Абітурієнти, які бажають вступити у магістратуру в 2022 році, мають скласти тести єдиного вступного іспиту з іноземних мов (ЄВІ). Також, в залежності від обраної спеціальності, вони мають скласти фахові вступні випробування (ФВВ), що проводяться в закладах освіти або єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ), яке проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання. З переліком іспитів та фахових випробувань у магістратуру по кожній спеціальності можна ознайомитись за посиланням.

28.12.21р. відбувся захист дисертації доктора філософії за освітньо-науковою програмою «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» нашого викладача Павла РАДЮКА.

28 грудня 2021 року відбувся захист дисертації доктора філософії за освітньо-науковою програмою «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» нашого викладача Павла РАДЮКА.

18.12.2021р. на базі ХНУ та шкіл м.Хмельницького проведений IІ – й етап олімпіади з інформаційних технологій серед школярів Хмельницької територіальної громади

18 грудня 2021 року на базі кафедри комп’ютерних наук факультету інформаційних технологій Хмельницького національного університету та шкіл м.Хмельницького проведений IІ – й етап олімпіади з інформаційних технологій Хмельницької територіальної громади.

9.12.21р., в рамках співпраці зі стейкголдерами з метою залучення фахівців-практиків до викладання освітніх компонент, відбулася гостьова лекція з дисципліни «WEB-технології та WEB-дизай» на тему: «Сучасні методи та тенденції веб розробки»

! 9 грудня 2021, в рамках співпраці зі стейкголдерами з метою залучення фахівців-практиків до викладання освітніх компонент, відбулася гостьова лекція з дисципліни «WEB-технології та WEB-дизай» на тему: «Сучасні методи та тенденції веб розробки».

Викладачі кафедри КН Собко Олена та Молчанова Марина взяли участь у міжнародному підвищенні кваліфікації на тему: «Використання в сучасній онлайн-освіті можливостей дистанційних засобів навчання на прикладі платформ ZOOM та MOODLE».

Викладачі кафедри комп’ютерних наук Собко Олена Віталіївна та Молчанова Марина Олексіївна взяли участь у міжнародному підвищенні кваліфікації на тему: «Використання в сучасній онлайн-освіті можливостей дистанційних засобів навчання на прикладі платформ ZOOM та MOODLE».

! 6.12.2021р. розпочала роботу Екзаменаційна комісія по захисту кваліфікаційних робіт магістра спеціальності «Комп’ютерні науки» на платформі ZOOM.

! 6 грудня 2021 року розпочала роботу Екзаменаційна комісія по захисту кваліфікаційних робіт магістра спеціальності «Комп’ютерні науки» на платформі ZOOM.

2-3.12.2021 року запрошуються студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» ХНУ на безкоштовну конференцію Software Engineering Days від SimCorp, яка пройде у форматі онлайн.

2-3 грудня 2021 року запрошуються студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» Хмельницького національного університету на безкоштовну конференцію Software Engineering Days від SimCorp, яка пройде у форматі онлайн.

18.11.21р. для студентів, зацікавлених в 3D-програмуванні, відбувся мітап, організований AMC Bridge.

18 листопада 2021 р. для студентів, зацікавлених в 3D-програмуванні, відбувся мітап, організований  yesAMC Bridge.

Повідомлення про захист дисертації викладача кафедри комп’ютерних наук Радюка Павла Михайловича

28 грудня 2021 року о 13:00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 70.052.013 відбудеться захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Радюка П.М.

Вітаємо з Міжнародним днем студентів!