НОВИНИ

ПЛІДНА СПІВПРАЦЯ З ІТ-БІЗНЕСОМ

Понад 5 років на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій функціонує спільна лабораторія інформаційних технологій в галузі CAD/CAM/CAE – систем, організована між Хмельницьким національним університетом і компанією AMC Bridge, яка є світовим лідером з розробки програмного забезпечення для CAD/CAE/CAM/BIM/PDM/PLM – систем.

Понад 5 років на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій функціонує спільна лабораторія інформаційних технологій в галузі CAD/CAM/CAE – систем, організована між Хмельницьким національним університетом і компанією AMC Bridge, яка є світовим лідером з розробки програмного забезпечення для CAD/CAE/CAM/BIM/PDM/PLM – систем. Метою діяльності лабораторії є науково-технічне та навчально-методичне співробітництво між кафедрою КНІТ та AMC Bridge в області підготовки висококваліфікованих фахівців в галузі інформаційних технологій.

За період функціонування спільної лабораторії, завдяки фінансуванню компанії відремонтовано та обладнано новими меблями приміщення лабораторії, закуплено 10 сучасних ноутбуків для організації навчального процесу та наукових досліджень.

Наступним кроком в розвитку навчально-методичної співпраці стала організація для студентів факультету програмування та комп'ютерних і телекомунікаційних систем поглибленого курсу з 3D програмування та комп'ютерної графіки за методикою та навчальними матеріалами розробленими фахівцями фірми спеціально для студентів університету.

Нещодавно відбулося підведення підсумків навчання та вручення сертифікатів студентам, які успішно завершили "Поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки". Представники компанії AMC Bridge Сергій Фомін та Євгеній Ракіта вручили сертифікати про завершення курсу.

 

Окрім того, вони представили напрямки діяльності компанії, розповіли майбутнім фахівцям галузі інформаційних технологій, які вимоги ставить ІТ-бізнес до спеціалістів, вказали на шляхи вдосконалення фахової майстерності в галузі програмування. Відзначили високий рівень випускників факультету в галузі інформаційних технологій та запросили випускників, враховуючи додаткову фахову підготовку, отриману на поглибленому курсі з 3D програмування та комп'ютерної графіки, пройти спрощений фаховий відбір для роботи у компанії.

 

Завдяки співпраці між компанією AMC Bridge та Хмельницьким національним університетом студенти факультету програмування та комп'ютерних і телекомунікаційних систем мають можливість опановувати новітні інформаційні технології для подальшого використання в професійній діяльності.

Компанія AMC Bridge офіційний партнер Хмельницького національного університету вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові. AMC Bridge входить до ТОП-100 IT-компаній США, що найбільш стрімко розвиваються.

 

Інформація кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій