НОВИНИ

5.02-22.02.2021р. викладачі кафедри КНІТ проходили міжнародне підвищення кваліфікації (стажування) в науково-дослідному Інституті Люблінського науково-технологічного парку та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян»

5.02-22.02.2021 р. викладачі кафедри КНІТ проходили міжнародне підвищення кваліфікації (стажування) без відриву від виробництва у дистанційному форматі на платформі ZOOM в науково-дослідному Інституті Люблінського науково-технологічного парку (м. Люблін, Республіка Польща) та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» (м. Київ, Україна).

5.02-22.02.2021 р. викладачі кафедри комп’ютерних  наук та інформаційних технологій к.т.н., доцент Пасічник О.А., к.п.н., доцент Петровський С.С., к.ф-м.н., доцент Міхалевський В.Ц., к.ф-м.н., доцент Міхалевська Г.І., к.т.н., доцент Мазурець О.В. та ст.викладач Скрипник Т.К. проходили міжнародне підвищення кваліфікації (стажування) без відриву від виробництва у дистанційному форматі на платформі ZOOM в науково-дослідному Інституті Люблінського науково-технологічного парку (м. Люблін, Республіка Польща) та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» (м. Київ, Україна).