СТЕЙКХОЛДЕРИ

МАЙСТЕР КЛАС

У розділі представлені інформація про майстер класи від IT компаній для студентів освітньої програми Комп'ютерні науки Хмельницького національного університету.

13.05.2022 року відбувся мітап для студентів, який провів засновник ІТ-фірми Global Partner Soft Тершівський Віктор.

 

Сьогодні важкий час. ВІЙНА. 
 
Але ми усі стараємось робити кожен свій "шматочок" роботи, сьогодні у кожного українця «свій фронт». 
Продовжувати жити сьогоднішнім днем і водночас будувати майбутнє. 
 
Завдяки ЗСУ, ми можемо жити у спокійному місті, працювати, навчатися та розвиватися.
 
13 травня 2022 року відбувся мітап для студентів, який провів наш випускник, засновник ІТ-фірми Global Partner Soft, Former Член Правління at Хмельницький ІТ кластер Терашевський Віктор.
 
На зустрічі зі студентами поговорили про "МуСкул", "Релейшнс", та інші речі пов'язані з роботою з базами даних.
Спілкувались про використання 2-х типів баз даних (Точніше СКБД), спробували написати запити, отримали результати виконання, зробили зв'язки з базами і розібрались в яких випадках краще використовувати той чи інший тип сховища даних.
 
Спілкування було приємним, цікавим, активним та пізнавальним.
 
Учасники від поєднання теорії та практики отримали масу задоволення та чудові враження. 

.


9 грудня 2021, в рамках співпраці зі стейкхолдерами з метою залучення фахівців-практиків до викладання освітніх компонент, відбулася гостьова лекція з дисципліни «WEB-технології та WEB-дизай» на тему: «Сучасні методи та тенденції веб розробки».

 

Метою зустрічі був розвиток у студентів практичних компетентностей.

Спікер: CEO компанії Global Partner Soft, Тершівський Вікторheartнаш випускник, який не втрачає зв'язок з кафедрою і з радістю зустрічається зі студентами спеціальності «Комп’ютерні науки».

Під час знайомства Віктор 😅 поділився зі слухачами smiley👩🏼‍💻‍💻 спогадами та власним досвідом навчання на кафедрі комп’ютерних наук, створення та розвитку компанії Global Partner Soft, яка входить до складу Хмельницького ІТ кластеру – групи ініціативних людей, які об’єднались, на громадських засадах, задля розвитку ІТ галузі в Хмельницькому.

Під час зустрічі:

  • enlightenedпроаналізували загальні тенденції популярних мов програмування та підходів для створення веб систем; 
  • enlightenedпісля короткого аналізу та порівняння, виявили переваги та недоліки;
  • enlightenedрозглянули процес розробки комплексно - як бізнес, так і технічну складову;
  • enlightenedвизначили критерії по яких варто орієнтуватись у виборі найкращих інструментів.

Зустріч була корисною, адже кожен дізнався щось нове. Адже постійний розвиток – це головне!  За спілкування та фідбек окреме дякуємо!

 

.


18 листопада 2021р. для студентів, зацікавлених в 3D-програмуванні, відбувся мітап, організований  AMC Bridge.

 

Для студентів, зацікавлених в 3D-програмуванні, відбувся мітап, організований  yesAMC Bridge — одна з 15 ІТ-компаній світу, що спеціалізується на розробці інженерного програмного забезпечення! 🚀 Розробки компанії застосовуються у будівництві, машино- та авіабудуванні, а також в архітектурі та робототехніці. Серед клієнтів — світові лідери: Autodesk, Microsoft, PTC та Siemens.

Спікер Олег Янчук, Software Engineer у AMC Bridge, пройшов шлях від геймдев-розробника до ментора в Campus, Trainee-програмі компанії. У своїй презентації спікер: 
  enlightened розказав про особливості 3D-програмування; 
  enlightened показав, які проблеми воно вирішує;
  enlightened підсумував, які насправді знання з математики знадобляться у роботі.  

 

.


4 листопада 2021 року відбулася зустріч з представниками компанії  EPAM.

 

Чергова зустріч студентів ОПП Компютерні науки з представниками ІТ-компаній, яка відбулася дистанційно на онлайн-платформі ZOOM була, як завжди, цікавою.

Спікери:

Олег Ковалюк, керівник лабораторії EPAM у Вінниці. Тема: "Онлайн-тренінги компанії EPAM - нові можливості для студентів".

Олександр Решетнік, керівник Java напрямку EPAM у Вінниці. Тема: "Чому Java? З чого розпочати?"

 

.


21 жовтня 2021 року відбулася в онлайн-форматі зустріч студентів освітньої програми Комп'ютерні науки Хмельницького національного університету з HR спеціалістом компанії АМC BridgeВікторією Муравською smiley.

 

На зустрічі Вікторія розповіла про:

enlightenedпроєкти й технології, з якими працює AMC Bridge;

enlightenedкар’єрні можливості, які компанія надає амбітним студентам;

enlightenedу які цінності вірить та як відпочиває команда в епоху remote work;

enlightenedщо потрібно знати, аби стати частиною команди.

.22 вересня 2021 року відбулося знайомство студентів ОП 122-Комп’ютерні науки з представником «ІТ-кластера міста Хмельницького», випускником кафедри Комп’ютерних наук Хмельницького національного університету Олександром ГАЛИЦЬКИМ , СТО компанії Devloop.

 

Майстер-клас “ООП в JavaScript на прикладі анімацій" smiley проходив у  IHUB Khm. Для тих, хто не зміг потрапити на захід, була передбачена онлайн-трансляція на  zoom платформі.

 

.


 

 


16 вересня 2021 року студенти освітньої програми 122-Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету зустрілися із представниками компанії SoftServe.

 

❗❗У програмі зустрічі:

  •  Знайомство з компанією;
  •  Презентація SoftServe IT Academy;
  •  Q&A, інтерактив з представниками компанії.


.


 

 


16 вересня 2021 року студенти освітньої програми «Комп’ютерні науки» кафедри Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету відвідали онлайн-мітап Web Apps Development Environment Practices: Pros and Cons.

 

❗❗Спікер Павло Шепілов, Software Development Engineer AMC Bridge (одна з 15 IT-компаній світу з розробки інженерного ПЗ), спираючись на свій семирічний досвід у розробці, зробив огляд середовища розробки вебдодатків. Павло впевнений, що універсального ключа до розв’язання усіх девелоперських проблем не існує і радить не боятись експериментувати та впроваджувати нові інструменти, які полегшують життя програмістам та істотно покращують швидкість розробки.


 

 


❗15 липня 2021 року студенти освітньої програми Комп'ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли участь у цікавому онлайн-мітапі Using CAD Tools for Home Device Prototyping.

❗ Професія програміста – це постійний саморозвиток, навчання і підвищення кваліфікації. Тому, наші студенти і на канікулах займаються розвитком фахових здібностей😅.
❗15 липня 2021 року студенти освітньої програми Комп'ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли участь у цікавому онлайн-мітапі Using CAD Tools for Home Device Prototyping.


❗11 червня 2021 року студенти освітньої програми 122-Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету спілкувалися у форматі круглого столу "Students IT-meet", проведений ІТ-кластером Хмельницького. Тема: ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ І РОБОТА В ІТ-КОМПАНІЯХ. 😍
 

❗11 червня 2021 року студенти освітньої програми 122-Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету спілкувалися у форматі круглого столу "Students IT-meet", проведений ІТ-кластером Хмельницького.
Тема: ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ І РОБОТА В ІТ-КОМПАНІЯХ. 😍
Students IT-meet - це крута можливість прямого спілкування з CEO та спеціалістами передових ІТ-компаній міста у неформальній обстановці. Запитували, ділилися думками, отримували фідбек з перших вуст.
Представниками ІТ-кластера є також і наші випускники💪: Галицький Олександр та Тершівський Віктор.
Студентам дуже подобаються зустрічі з представниками ІТ-фірм міста Хмельницького, тому ми сподіваємось на подальшу співпрацю. 😉

 


10 червня 2021 року фірма Web-Systems.Solutions провела День відкритих дверей для наших студентів 👩‍🎓👩‍🎓 2-го та 3-го курсу спеціальності «Комп’ютерні науки».

 

 

❗❗10 червня 2021 року фірма Web-Systems.Solutions провела День відкритих дверей для наших студентів 👩‍🎓👩‍🎓 2-го та 3-го курсу спеціальності «Комп’ютерні науки». Представники фірми ознайомили студентів зі структурою фірми та з напрямками їх роботи. Під час зустрічі з представниками фірми, студенти отримали відповіді ❓на питання як правильно обрати професію, скласти резюме, про сучасні засоби командної розробки проекту та входженню в ІТ-бізнес. Студенти все більше розуміють , після кожної з таких зуvстрічей з роботодавцями, на що потрібно звернути увагу, в якому напрямку розвиватися, які знання поглибити, щоб досягти своєї мети – працювати програмістом в ІТ-фірмах нашого міста та за межами.

 


27.05.2021 в рамках дисциплін навчального плану для студентів👨‍🎨👩‍🎨 спеціальності КН ХНУ, відбулась лекція від Володимира ГРИБА, нашого випускника, розробника програмних продуктів💪 із багаторічним досвідом❤.

 

❗❗27 травня 2021 року в рамках дисциплін навчального плану для студентів👨‍🎨👩‍🎨 спеціальності Комп'ютерні науки Хмельницького національного університету, відбулась надзвичайно цікава🔥 лекція від Володимира ГРИБА, нашого випускника, розробника програмних продуктів💪 із багаторічним досвідом❤.

 


14 квітня 2021 року студенти освітньої програми Комп'ютерні науки ХНУ прийняли участь у онлайн-мітапі «Управління ІТ-проектами».

 

14 квітня 2021 року студенти освітньої програми Комп'ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли участь у онлайн-мітапі «Управління ІТ-проектами»..

 


30.03.2021 року відбулася в онлайн-форматі зустріч студентів освітньої програми Комп'ютерні науки ХНУ з представником IT компанії АМC Bridge, Мариною Айсіною.

 

30 березня 2021 року відбулася в онлайн-форматі зустріч студентів освітньої програми Комп'ютерні науки Хмельницького національного університету з представником IT компанії АМC Bridge, Мариною Айсіною.

 


31.03.2021 року студенти освітньої програми Комп'ютерні науки ХНУ прийняли участь у  цікавому  онлайн-мітапі "Under the Hood of TypeScript".

 

31 березня 2021 року студенти освітньої програми Комп'ютерні науки Хмельницького національного університету  прийняли участь у  цікавому  онлайн-мітапі "Under the Hood of TypeScript".