НОВИНИ

РІШЕННЯ за наслідками розгляду акредитаційної справиРІШЕННЯ за наслідками розгляду акредитаційної справи

Національне агентство (13 жовтня 2020 р., протокол № 18(35)) розглянуло на своєму засіданні акредитаційну справу № 0820/АС-20 щодо акредитації освітньої програми: Хмельницький національний університет освітня програма «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» (ідентифікатор у ЄДЕБО 46249), рівень вищої освіти – Доктор філософії, галузь знань – 12 Інформаційні технології, спеціальність – 122 Комп'ютерні науки, спеціалізація – відсутня, тип – Освітньо-наукова.

Читати далі

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення фахового семінаруПОВІДОМЛЕННЯ про проведення фахового семінару

9 жовтня 2020 року о 13:00 в аудиторії 1-107 відбудеться міжкафедральний фаховий семінар для апробації дисертації Павлової Ольги Олександрівни

Читати далі

Знайомство 1-го курсу з університетомЗнайомство 1-го курсу з університетом

Знайомство 1-го курсу (групи КН-20-1,2) з Хмельницьким національним університетом

Читати далі

Вступ на бакалавра. Дорожня карта вступника 2020 року.Вступ на бакалавра. Дорожня карта вступника 2020 року.

Ми живемо у доволі незвичний період. Це пов’язано з карантином, спричиненим коронавірусом. Не є винятком і вступна кампанія до закладів освіти. Тому заздалегідь для належного планування участі у вступній кампанії до обраних закладів вищої освіти пропонуємо ознайомитись та скористатися ретельно підготовленою покроковою інструкцією вступника з датами вступної кампанії. Отже, що робити, якщо Ви чи Ваша дитина — вступник 2020?

Читати далі

	Вступнi фаховi випробування на навчання за ступенем “магістр”. Вступний iспит з iноземної мови Вступнi фаховi випробування на навчання за ступенем “магістр”. Вступний iспит з iноземної мови

Вступнi фаховi випробування на навчання за ступенем “магістр”. Вступний iспит з iноземної мови 01.08.2020 Розклад проведення вступних фахових випробувань на навчання за ступенем “магістр” (денна, заочна форма навчання).

Читати далі

<big>УВАГА ВИПУСКНИКАМ КОЛЕДЖІВ!!! Оновлено 17.04.2020!</big>УВАГА ВИПУСКНИКАМ КОЛЕДЖІВ!!! Оновлено 17.04.2020!

З 2020 року за спеціальністю 122- КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ започатковано підготовку за СКОРОЧЕНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ. Умови вступу!!!

Читати далі

Читати архiв новин

НАВЧАЛЬНI ПЛАНИ

Структурно-логічна схема навчання спеціальності «Комп’ютерні науки»

У даному файлі представлений Структурно-логічна схема навчання спеціальності «Комп’ютерні науки». У схемі представленні по рокам навчання які предмети вивчають студенти.

Читати далі

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН
спеціальності «Комп’ютерні науки» напрям МАГІСТР

У данному файлі представлений навчальний план спеціальності «Комп’ютерні науки» напрям МАГІСТР з усіма предметами які вивчають студенти на протязі 2-х років напряму магістр

Читати далі

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН
спеціальності «Комп’ютерні науки» напрям БАКАЛАВР

У данному файлі представлений навчальний план спеціальності «Комп’ютерні науки» напрям БАКАЛАВР з усіма предметами які вивчають студенти на протязі 4-х років напряму бакалавр

Читати далі

Весь роздiл навчальних планiв

ВИКЛАДАЧІ

Сорокатий Руслан Володимирович

Сорокатий Руслан Володимирович Хмельницький національний університет – доцент, професор, завідуючий кафедрою – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2000 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Бармак Олександр Володимирович

Бармак Олександр Володимирович Хмельницький національний університет – старший викладач, доцент, професор – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2004 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Манзюк Едуард Андрійович

Манзюк Едуард Андрійович Хмельницький національний університет – асистент, доцент – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2002 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Міхалевський Віталій Цезарійович

Міхалевський Віталій Цезарійович Хмельницький національний університет – доцент – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2001 – до теперішнього часу (до 2012 р – за сумісництвом).
 Детальнiше

Пасічник Олександр Анатолійович

Пасічник Олександр Анатолійович Хмельницький національний університет – доцент – Факультет програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2004 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Петровський Сергій Степанович

Петровський Сергій СтепановичХмельницький національний університет – доцент– Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2002 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Свірневський Микола Сергійович

Свірневський Микола Сергійович Хмельницький національний університет (Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій) – доцент– 2000 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Багрій Руслан Олександрович

Багрій Руслан Олександрович

Посада: доцент

Науковий ступінь: кандидат технічних наук

Спеціальність: 05.13.06 – Інформаційні технології


 Детальнiше

Скрипник Тетяна Казимирівна

Скрипник Тетяна Казимирівна Хмельницький національний університет – старший викладач – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем / Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2001 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Мазурець Олександр Вікторович

Мазурець Олександр Вікторович Хмельницький національний університет – старший викладач – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем / Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2013 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Міхалевська Галина Іванівна

Міхалевська Галина ІванівнаХмельницький національний університет – доцент – Факультет програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем / Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій – 2019 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Длугунович Наталя Анатоліївна

Длугунович Наталя АнатоліївнаХмельницький національний університет – доцент – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем / Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2018 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Всi викладачi кафедри