НОВИНИ

<p align='center'><big>Атестаційний іспит - матеріали для підготовки</big> (Закріплене повідомлення )</p>

Атестаційний іспит - матеріали для підготовки (Закріплене повідомлення )

До уваги студентів ХНУ та студентів інших вищих  навчальних закладів!!!   - Атестаційний іспит - матеріали для підготовки.

 

Читати далі

Представники AMC Bridge взяли участь у відкритті
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з комп'ютерних наукПредставники AMC Bridge взяли участь у відкритті Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з комп'ютерних наук

Представники AMC Bridge взяли участь у відкритті Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з комп'ютерних наук, який проходить в Хмельницькому національному університеті.

Читати далі

Оператори?., ?? і |>: майбутні можливості JavaScript, які вам сподобаютьсяОператори?., ?? і |>: майбутні можливості JavaScript, які вам сподобаються

Джастін Фуллер, автор матеріалу, переклад якого ми сьогодні публікуємо, пропонує розглянути три нових можливості, поява яких очікується в JavaScript в доступному для огляду майбутньому. Спочатку він розповість про процес розвитку JS, а після цього представить огляд цих можливостей і покаже приклади їх використання. Мова піде про операторів ?. , ?? і |> .

Читати далі

Microsoft заблокувала uTorrentMicrosoft заблокувала uTorrent

Вбудований антивірус Windows Defender почав блокувати роботу торрент-клієнта uTorrent, позначаючи програму як вірус. Про це пише портал ExtremeTech.

Читати далі

Олексій Васильєв. Програмування на C ++ в прикладах і задачахОлексій Васильєв. Програмування на C ++ в прикладах і задачах

Книга включає в себе повний набір відомостей про мову С ++, необхідних для успішного аналізу та складання ефективних програмних кодів.

Читати далі

<b>НОВІ НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ</b> розробленні викладачами кафедри КНІТ. Просимо ознайомитесь!НОВІ НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ розробленні викладачами кафедри КНІТ. Просимо ознайомитесь!

НОВІ НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ:

  • М. С. Свірневський, Розробка додатків для продуктів Autodesk: Навчальний посібник. - Хмельницький: ХНУ, 2017. - 316 с.;
  • М. С. Свірневський, C.C. Ковальчук, Основи розробки графічних додатків: Навчальний посібник – Хмельницький: ХНУ, 2015. – 260 с.

Читати далі

Читати архiв новин

НАВЧАЛЬНI ПЛАНИ

Структурно-логічна схема навчання спеціальності «Комп’ютерні науки»

У даному файлі представлений Структурно-логічна схема навчання спеціальності «Комп’ютерні науки». У схемі представленні по рокам навчання які предмети вивчають студенти.

Читати далі

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН
спеціальності «Комп’ютерні науки» напрям МАГІСТР

У данному файлі представлений навчальний план спеціальності «Комп’ютерні науки» напрям МАГІСТР з усіма предметами які вивчають студенти на протязі 2-х років напряму магістр

Читати далі

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН
спеціальності «Комп’ютерні науки» напрям БАКАЛАВР

У данному файлі представлений навчальний план спеціальності «Комп’ютерні науки» напрям БАКАЛАВР з усіма предметами які вивчають студенти на протязі 4-х років напряму бакалавр

Читати далі

Весь роздiл навчальних планiв

ВИКЛАДАЧІ

Сорокатий Руслан Володимирович

Сорокатий Руслан Володимирович Хмельницький національний університет – доцент, професор, завідуючий кафедрою – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2000 – до теперішнього часу.
 Читати далі

Бармак Олександр Володимирович

Бармак Олександр Володимирович Хмельницький національний університет – старший викладач, доцент, професор – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2004 – до теперішнього часу.
 Читати далі

Манзюк Едуард Андрійович

Манзюк Едуард Андрійович Хмельницький національний університет – асистент, доцент – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2002 – до теперішнього часу.
 Читати далі

Міхалевський Віталій Цезарійович

Міхалевський Віталій Цезарійович Хмельницький національний університет – доцент – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2001 – до теперішнього часу (до 2012 р – за сумісництвом).
 Читати далі

Пасічник Олександр Анатолійович

Пасічник Олександр Анатолійович Хмельницький національний університет – доцент – Факультет програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2004 – до теперішнього часу.
 Читати далі

Свірневський Микола Сергійович

Свірневський Микола Сергійович Хмельницький національний університет (Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій) – доцент– 2000 – до теперішнього часу.
 Читати далі

Багрій Руслан Олександрович

Багрій Руслан Олександрович Хмельницький національний університет – аспірант, асистент, ст.викладач - Факультет програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2001 – до теперішнього часу.
 Читати далі

Скрипник Тетяна Казимирівна

Скрипник Тетяна Казимирівна Хмельницький національний університет – старший лаборант, асистент, старший викладач – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем / Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2001 – до теперішнього часу.
 Читати далі

Мазурець Олександр Вікторович

Мазурець Олександр Вікторович Хмельницький національний університет – старший викладач – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем / Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2013 – до теперішнього часу.
 Читати далі

Всi викладачi кафедри