НОВИНИ

<big>УВАГА ВИПУСКНИКАМ КОЛЕДЖІВ!!! Оновлено 17.04.2020!</big>УВАГА ВИПУСКНИКАМ КОЛЕДЖІВ!!! Оновлено 17.04.2020!

З 2020 року за спеціальністю 122- КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ започатковано підготовку за СКОРОЧЕНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ. Умови вступу!!!

Читати далі

Здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня за Здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня за "Комп'ютерні науки та інформаційні технології" Паюк В.П., Павлова О.О., Калита О.Д. підготували статті для 1st International Workshop on Intelligent Information Technologies and Systems of Information Security

Здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня за "Комп'ютерні науки та інформаційні технології" Паюк В.П., Павлова О.О., Калита О.Д. підготували статті для 1st International Workshop on Intelligent Information Technologies and Systems of Information Security, які успішно пройшли сліпе рецензування членами міжнародного програмного комітету та допущені до представлення, що відбудеться 10-12 червня 2020 року! Наразі зазначені здобувачі готуються презентувати результати своїх досліджень англійською мовою на IntelITSIS-2020.

Читати далі

25 травня 2020 року виконується 20 років з дня заснування кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій ХНУ25 травня 2020 року виконується 20 років з дня заснування кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій ХНУ

25 травня 2020 року виконується 20 років з дня заснування кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету. За цей час кафедра пройшла тернистий шлях зростання і стала потужним науково-педагогічним осередком підготов-ки фахівців ІТ-галузі. Випускники кафедри займаються розробкою та впровадженням та інформа-ційних технологій та програмного забезпечення в Україні та закордоном.

Читати далі

<big>Тести(відповіді) фахового вступного іспиту на спеціальність для абітурієнтів — випускників коледжів та технікумів</big>Тести(відповіді) фахового вступного іспиту на спеціальність для абітурієнтів — випускників коледжів та технікумів

Тести(відповіді) фахового вступного іспиту на спеціальність — 122 «Комп’ютерні науки» для абітурієнтів — випускників коледжів та технікумів галузі знань «Інформаційні технології» (освітньо-професійної програми «молодший спеціаліст»)

Читати далі

<big>Випускникам коледжів та технікумів</big> Оновлено 17.04.2020!Випускникам коледжів та технікумів Оновлено 17.04.2020!

На навчання для здобуття ступеня бакалавра Хмельницький національний університет приймає на перший курс (із скороченим терміном навчання) або на другий, третій курс (з нормативним строком навчання) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста.

Читати далі

<big>Новини освіти в Україні</big>  Оновлено 30.05.2020!Новини освіти в Україні Оновлено 30.05.2020!

Новини освіти в Україні - Підсумки тижня в освіті: головні події

Читати далі

Читати архiв новин

НАВЧАЛЬНI ПЛАНИ

Структурно-логічна схема навчання спеціальності «Комп’ютерні науки»

У даному файлі представлений Структурно-логічна схема навчання спеціальності «Комп’ютерні науки». У схемі представленні по рокам навчання які предмети вивчають студенти.

Читати далі

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН
спеціальності «Комп’ютерні науки» напрям МАГІСТР

У данному файлі представлений навчальний план спеціальності «Комп’ютерні науки» напрям МАГІСТР з усіма предметами які вивчають студенти на протязі 2-х років напряму магістр

Читати далі

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН
спеціальності «Комп’ютерні науки» напрям БАКАЛАВР

У данному файлі представлений навчальний план спеціальності «Комп’ютерні науки» напрям БАКАЛАВР з усіма предметами які вивчають студенти на протязі 4-х років напряму бакалавр

Читати далі

Весь роздiл навчальних планiв

ВИКЛАДАЧІ

Сорокатий Руслан Володимирович

Сорокатий Руслан Володимирович Хмельницький національний університет – доцент, професор, завідуючий кафедрою – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2000 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Бармак Олександр Володимирович

Бармак Олександр Володимирович Хмельницький національний університет – старший викладач, доцент, професор – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2004 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Манзюк Едуард Андрійович

Манзюк Едуард Андрійович Хмельницький національний університет – асистент, доцент – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2002 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Міхалевський Віталій Цезарійович

Міхалевський Віталій Цезарійович Хмельницький національний університет – доцент – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2001 – до теперішнього часу (до 2012 р – за сумісництвом).
 Детальнiше

Пасічник Олександр Анатолійович

Пасічник Олександр Анатолійович Хмельницький національний університет – доцент – Факультет програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2004 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Петровський Сергій Степанович

Петровський Сергій СтепановичХмельницький національний університет – доцент– Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2002 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Свірневський Микола Сергійович

Свірневський Микола Сергійович Хмельницький національний університет (Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем /Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій) – доцент– 2000 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Багрій Руслан Олександрович

Багрій Руслан Олександрович

Посада: доцент

Науковий ступінь: кандидат технічних наук

Спеціальність: 05.13.06 – Інформаційні технології


 Детальнiше

Скрипник Тетяна Казимирівна

Скрипник Тетяна Казимирівна Хмельницький національний університет – старший викладач – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем / Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2001 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Мазурець Олександр Вікторович

Мазурець Олександр Вікторович Хмельницький національний університет – старший викладач – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем / Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2013 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Длугунович Наталя Анатоліївна

Длугунович Наталя АнатоліївнаХмельницький національний університет – доцент – Факультет програмування, комп’ютерних та телекомунікаційних систем / Кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій - 2018 – до теперішнього часу.
 Детальнiше

Всi викладачi кафедри