НОВИНИ

УВАГА ВИПУСКНИКАМ КОЛЕДЖІВ!!!

З 2020 року за спеціальністю 122- КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ започатковано підготовку за СКОРОЧЕНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ.

Обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій

08 листопада 2019 року в приміщенні Хмельницького національного університету відбувся завершальний (очний) етап обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій (далі – конкурс). Даний захід проходив у два етапи: перший (заочний) етап з 01 по 11 жовтня 2019 року.

Кафедра вітає першокурсників

Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних техеологій Хмельницького національного університету вітає першокурсників

Де працюють випускники спеціальності «Комп’ютерні науки».

Випускників спеціальності «Комп’ютерні науки» раді бачити співробітниками провідні компанії з розробки програмного забезпечення.

З днем програміста!!!

Поздоровляємо усіх колег с професійним святом – Днем програміста!

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2019 - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УВІЙШОВ У ТОП-30 ВНЗ СЕРЕД НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ІТ-ВИШІВ

За результатами вступної кампанії 2019 Хмельницький національний університет увійшов у Топ-30 ВНЗ серед найпопулярніших ІТ-вишів.

УРОЧИСТА ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ

31 серпня об 10 годині у Хмельницькому національному університеті традиційно на спортивному стадіоні біля гуртожитку №4 відбудеться урочистий ритуал “Посвячення першокурсників у студенти”.

ВСТУП-2020: У МОН НАЗВАЛИ ТОП-10 НОВАЦІЙ ПРОЄКТУ УМОВ ПРИЙОМУ ДО ВИШІВ

ВСТУП-2020: У МОН НАЗВАЛИ ТОП-10 НОВАЦІЙ ПРОЄКТУ УМОВ ПРИЙОМУ ДО ВИШІВ - ДОКУМЕНТ РОЗМІЩЕНО ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Викладачі кафедр комп’ютерних наук та інформаційних технологій і технології машинобудування ХНУ провели зустріч з вчителями інформатики Хмельницької області

Викладачі кафедр комп’ютерних наук та інформаційних технологій і технології машинобудування ХНУ провели зустріч з вчителями інформатики Хмельницької області, слухачами курсів підвищення кваліфікації при Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти в рамках педагогічної практики.

ТОП-10 ПОШИРЕНИХ ПОМИЛОК ВСТУПНИКІВ ПІД ЧАС РЕЄСТРАЦІЇ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ

Використання неякісних фото, неправильний підрахунок середнього бала, зазначення неактивної або забороненої в Україні поштової адреси. Про ці та інші типові помилки вступників під час реєстрації електронних кабінетів розповіла директорка ДП “Інфоресурс” Оксана Бєлік.

ПЛІДНА СПІВПРАЦЯ З ІТ-БІЗНЕСОМ

Понад 5 років на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій функціонує спільна лабораторія інформаційних технологій в галузі CAD/CAM/CAE – систем, організована між Хмельницьким національним університетом і компанією AMC Bridge, яка є світовим лідером з розробки програмного забезпечення для CAD/CAE/CAM/BIM/PDM/PLM – систем.

Викладачі кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій ХНУ провели зустріч з учнями 7..10-х класів НВК №9 міста Хмельницького, які цікавляться інформаційними технологіями та програмуванням.

Викладачі кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій ХНУ провели зустріч з учнями 7..10-х класів НВК №9 міста Хмельницького, які цікавляться інформаційними технологіями та програмуванням.В рамках зустрічі, учнів ознайомили з пристроєм «Leap Motion», що базується на технології захоплення рухів руки для людино-комп'ютерної взаємодії.

МОН ОПРИЛЮДНИЛО ГРАФІК, А ТАКОЖ 5 КРОКІВ, ЯКІ ТРЕБА ЗРОБИТИ ДЛЯ ВСТУПУ В МАГІСТРАТУРУ ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ ЗНО

Стартувала реєстрація для вступу в магістратуру за технологією ЗНО – вона триватиме з 13 травня до 18-ї години 3 червня. Про це йшлося під час прес-брифінгу за участі заступника Міністра освіти і науки Юрія Рашкевича та гендиректора директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олега Шарова сьогодні, 13 травня 2019 року, у залі Колегії МОН.

Вступ 2019 на бакалаврат: відповіді МОН на поширені питання

Міністерство освіти і науки опублікувало відповіді на найбільш поширені питання вступників-2019.

ЯКИМ БУДЕ ТЕСТ ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ?

Оприлюднено загальні характеристики тестів єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з англійської, німецької, французької, іспанської мов.

ART MAJOR SHOW — вперше у Хмельницькому

Вперше у Хмельницькому відбудеться масштабний оркестровий фестиваль ART MAJOR SHOW -2019. Справжнє театралізоване видовище відкриє цьогорічний фестивальний сезон у місті. Основні шоу хмельничани зможуть подивитися на спеціальній сцені амфітеатру біля кінотеатру імені Шевченка 10-го та 11-го травня. У рамках фестивалю 10-го травня о 17-й відбудеться дефіле оркестрових шоу вулицею Проскурівською.

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ: ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ПРИЙМАЛЬНИХ КОМІСІЙ

З 10:00 8 травня до 17:00 11 травня 2019 року працівники приймальних комісій, які упродовж основного етапу реєстрації будуть формувати й оформлювати екзаменаційні листки, зможуть ознайомитися з особливостями роботи сервісу «Реєстрація магістрів».

Атестаційний іспит - матеріали для підготовки (Закріплене повідомлення )

До уваги студентів ХНУ та студентів інших вищих  навчальних закладів!!!   - Атестаційний іспит - матеріали для підготовки.

 

З Днем Великої Перемоги!

День перемоги - значиме і хвилююче для кожного жителя нашої країни свято, яке ми відзначаємо як данину пам'яті і глибокої поваги славним захисникам Вітчизни, всім, хто самовіддано, героїчно на фронті і в тилу наближав довгоочікуваний день Великої Перемоги.

Вітаємо викладачів та студентів з Великоднем!

Шановні студенти, викладачі та відвідувачі нашого сайту. Щиро вітаємо Вас зі святом світлого Христового воскресіння!

НВК №9 міста Хмельницького. Викладачі кафедри КН провели профорієнтаційну роботу з учнями 11-х класів.

НВК №9 міста Хмельницького. Доценти кафедри КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ Длагунович Н.А та Міхалевський В.Ц. провели профорієнтаційну роботу з учнями 11-х класів.

ВІТАЄМО З ДНЕМ ФАКУЛЬТЕТУ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ФАКУЛЬТЕТУ!!! Наші студенти прийшли з гарним настроєм вітати свою рідну кафедру!!!

Вітаємо наших дорогих жінок з 8 березня!

Сердечно вітаємо Вас з чудовим весняним святом – 8 Березня, яке є символом кохання, радості й тепла!

Шановні колеги, студенти, друзі! Щиро вітаємо Вас з Новим роком!

Шановні колеги, студенти, друзі! Щиро вітаємо Вас з Новим роком! Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід.

Nick McClure. TensorFlow Machine Learning Cookbook

TensorFlow - це бібліотека програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом для машинного навчання.

Участь кафедри КНІТ у виставці «Зброя та Безпека - 2018»

Представники кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій в складі делегації Хмельницького національного університету прийняли участь в XV Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та Безпека - 2018»

Триває набір на практичний інтенсив «Поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки» AMC Bridge Ukraine

Триває набір на практичний інтенсив «Поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки» за навчальною програмою, розробленою експертами AMC Bridge, для …

Компанія AMC Bridge привітала студентів 1 курсу спеціальності «Комп'ютерні науки» с початком навчального року.

Стало доброю традицією зустріч провідних фірм в галузі ІТ із студентами 1 курсу, які обрали фах програмістів і почали здобувати цю спеціальність на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

КУЛЬТУРНІ ЗАХОДИ – Показ фільму "Боги" 24 вересня 2018 року в с 18:00 до 20:00. Вхід вільний

КУЛЬТУРНІ ЗАХОДИ – Показ фільму 'Боги' в м.Хмельницький 24 вересня 2018 року в с 18:00 до 20:00 ТРЦ «Оазис» зал Кайдановський. Вхід вільний

Об’ява для студентів від компанії ТОВ Т-Стиль

Компанія ТОВ Т-Стиль пропонує працевлаштування для студентів. Ми пропонуємо: офіційне працевлаштування; дружній колектив; наставник з першого дня; можливість кар’єрного росту; ВИСОКА та СТАБІЛЬНА з/п

Культурна подія – Лайн-ап фестивалю Rock&Buh – 2018

25, 26 та 27 травня у Хмельницькому на території парку 'Молодіжний' поблизу міського пляжу пройде другий рок-фестиваль Rock&Buh. За результатами відбору разом з відомими гуртами виступить і 5 молодих гуртів, які обрало журі з-поміж півсотні заявлених.

Журнал - Системний адміністратор №5 (травень 2018)

Видання надає максимально повну і об'єктивну інформацію про рішення, продуктах і технологіях сучасної ІТ-галузі.

ЗУСТРІЧ З ІТ – БІЗНЕСОМ.

Неабиякий інтерес студентів факультету програмування та комп'ютерних і телекомунікаційних систем викликала зустріч з представниками компанії АМС Bridge.

Культурна подія – «Джаз Фест Поділля 2018»

Свято у ритмі джазу: в обласному центрі відгримів перший день фестивалю «Джаз Фест Поділля»

Giuseppe Ciaburro, V. Kishore Ayyadevara. Hands-On Machine Learning on Google Cloud Platform

Впроваджуйте платформу Google Cloud для створення, тренування і оптимізації моделей машинного навчання. Google Cloud Machine Learning Engine поєднує в собі сервіси Google Cloud Platform з потужністю і гнучкістю TensorFlow.

Про нагородження грамотою к.т.н., доцента кафедри комп'ютерних наук та інформаційних технологiй ПАСIЧНИКА Олександра Анатолійовича

За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у науково-методичне забезпечення навчального процесу, підготовку фахівців та з нагоди 50-рiччя від дня народження ПАСIЧНИКА Олександра Анатолійовича, кандидата технічних наук, доцента кафедри комп'ютерних наук та інформаційних технологій нагородити грамотою.

Колектив кафедри КНІТ щиро вітає старшого викладача кафедри Багрія Руслана Олександровича з успішним захистом дисертації

Колектив кафедри комп'ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету щиро вітає старшого викладача кафедри Багрія Руслана Олександровича з успішним захистом дисертації.

Василь Усов. Swift. Основи розробки додатків під iOS і macOS

Swift - швидка, сучасна, безпечна і зручна мова програмування. Якщо ви коли-небудь писали програми на Objective-C, то після вивчення Swift з його різноманіттям можливостей ви, ймовірно, захочете переписати додатки на новому мовою програмування.

Д. Жемеров, С. Ісакова. Kotlin в дії

Мова Kotlin пропонує виразний синтаксис, потужну та зрозумілу систему типів, чудову підтримку і безшовну сумісність з існуючим кодом на Java, багатий вибір бібліотек і фреймворків. Kotlin може компілюватися в байт-код Java, тому його можна використовувати всюди, де використовується Java, включаючи Android. А завдяки ефективному компілятору і маленькою стандартної бібліотеці Kotlin практично не привносить накладних витрат.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 р. № 1364 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студент-ських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2017/2018 навчальному році» Хмельницький національний університет ви-значено базовим вищим навчальним закладом із проведення II туру Всеукра-їнського конкурсу студентських наукових робіт з «Комп’ютерних наук».

Представники AMC Bridge взяли участь у відкритті Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з комп'ютерних наук

Представники AMC Bridge взяли участь у відкритті Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з комп'ютерних наук, який проходить в Хмельницькому національному університеті.

Оператори?., ?? і |>: майбутні можливості JavaScript, які вам сподобаються

Джастін Фуллер, автор матеріалу, переклад якого ми сьогодні публікуємо, пропонує розглянути три нових можливості, поява яких очікується в JavaScript в доступному для огляду майбутньому. Спочатку він розповість про процес розвитку JS, а після цього представить огляд цих можливостей і покаже приклади їх використання. Мова піде про операторів ?. , ?? і |> .

Microsoft заблокувала uTorrent

Вбудований антивірус Windows Defender почав блокувати роботу торрент-клієнта uTorrent, позначаючи програму як вірус. Про це пише портал ExtremeTech.

Олексій Васильєв. Програмування на C ++ в прикладах і задачах

Книга включає в себе повний набір відомостей про мову С ++, необхідних для успішного аналізу та складання ефективних програмних кодів.

НОВІ НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ розробленні викладачами кафедри КНІТ. Просимо ознайомитесь!

НОВІ НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ:

  • М. С. Свірневський, Розробка додатків для продуктів Autodesk: Навчальний посібник. - Хмельницький: ХНУ, 2017. - 316 с.;
  • М. С. Свірневський, C.C. Ковальчук, Основи розробки графічних додатків: Навчальний посібник – Хмельницький: ХНУ, 2015. – 260 с.

Роман Григор'єв. Задачник по PHP з рішеннями

Книга написана для програмістів початківців.

Вітаємо всіх зі святом Пасхи! Христос воскрес!!!

Бажаємо Великодних радощів, добра та щастя! Втілення всіх задумів прекрасних. Хай сонцем повниться життя й натхнення, і кожна мить нехай буде благословенна! Христос воскрес!

МАКСИМАЛЬНІ ОБСЯГИ ТА КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ МІНІМУМ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ НА ПРИЙОМ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ В 2018

Опубликовані максимальні обсяги та кваліфікаційний мінімум державного замовлення на прийом до закладів вищої освіти в 2018

Фреймворк для СТВОРЕННЯ амбітних ВЕБ-ДОДАТКІВ

Не гайте час на банальний вибір. Ember.js містить загальні ідіоми. Тому ви можете не винаходити велосипед, а зосередитися на тому, що зробити ваш додаток особливим. Ember.js створений для продуктивності. Він спроектований з розрахунком на ергономіку для розробника.

Користувачі обурюються, що Chrome сканує файли на локальному диску (рос)