НОВИНИ

13.05.2022 року відбувся мітап для студентів, який провів засновник ІТ-фірми Global Partner Soft Тершівський Віктор.

13 травня 2022 року відбувся мітап для студентів, який провів наш випускник, засновник ІТ-фірми Global Partner Soft, Former Член Правління at Хмельницький ІТ кластер Тершівський Віктор.

ОСНОВНІ ЕТАПИ ВСТУПУ НА БАКАЛАВРА У 2022

🟣 Основні етапи вступу на бакалавра у 2022 році.

ВСТУПНА КАМПАНІЯ РОЗПОЧНЕТЬСЯ 29 ЛИПНЯ

Вступна кампанія розпочнеться 29 липня

Міністерством освіти і науки затверджені зміни до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої та фахової передвищої освіти в 2022 році.

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ 2022

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ: ІСПИТИ ТА ОСНОВНІ ЕТАПИ

У 2022 році залежно від обраної спеціальності вступнику до магістратури буде необхідно надати результати магістерських тестів або іспитів в університеті.

16.05.22 починається перший онлайн-курс, безкоштовного навчання, що передбачає підготовку до Національного мультипредметного тесту.

Увага! Вперше! Не втрачайте свій шанс! Шановні учні 11 класів загальноосвітніх та професійних навчальних закладів, студенти ЗВО І-ІІ рівнів акредитації, працююча молодь.
16 травня починається перший онлайн-курс, безкоштовного навчання, що передбачає підготовку до Національного мультипредметного тесту.

Марафон IT-технологій – новий унікальний проєкт в ЕРАМ University.

Марафон IT-технологій – новий унікальний проєкт в ЕРАМ University. Він розроблений спеціально для удосконалення професійних компетенцій студентів ІТ-спеціальностей за сучасними, найбільш затребуваними технологіями розробки програмного забезпечення. Учасники зможуть підвищити свій рівень знань та навичок, а також реалізувати власний проект веб-додатку. 19 квітня, пройде перший вебінар «IT Marathon – Intro» на якому ви отримаєте інформацію про переваги участі в марафоні, розклад вебінарів, ознайомитись з можливостями в компанії ЕРАМ.

Для вступників 2022 року команда Українського центру оцінювання якості освіти розробила новий розділ із актуальною інформацією щодо вступних випробувань 👉

Для вступників 2022 року команда Українського центру оцінювання якості освіти розробила новий розділ із актуальною інформацією щодо вступних випробувань

Відповідно до Указу Президента України, 16 лютого 2022 року оголошено ДНЕМ ЄДНАННЯ!

Викладачі кафедри Комп’ютерних наук Хмельницького національного університету вперше в історії України приєднались до заходу з нагоди свята, спрямованого на єднання та підтримку українців.💙 💛

9.02.2022 р. було підписано договір про співпрацю з ІТ-компанією EPAM Systems

9 лютого 2022 року було підписано договір про співпрацю з ІТ-компанією EPAM Systems

В рамках співпраці зі стейкхолдерами для студентів спеціальності КН відбуваються гостьові лекції з дисциплін та проводяться мітапи спільно з ІТ-компаніями.

В рамках співпраці зі стейкхолдерами з метою залучення фахівців-практиків до викладання освітніх компонент, для студентів спеціальності 122-Комп’ютерні науки відбуваються гостьові лекції з дисциплін та проводяться мітапи спільно з ІТ-компаніями🔥.

12.01.2022р. Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2021/2022 навчальному році.

12.01.2022р. Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у проведенні якого прийняли учать викладачі кафедри Комп‘ютерних наук

ПРОБНЕ ЗНО: СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ 2022

З 5 січня до 22 січня 2022 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти буде доступною програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО.

Строки вступу в магістратуру у 2022 році

Абітурієнти, які бажають вступити у магістратуру в 2022 році, мають скласти тести єдиного вступного іспиту з іноземних мов (ЄВІ). Також, в залежності від обраної спеціальності, вони мають скласти фахові вступні випробування (ФВВ), що проводяться в закладах освіти або єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ), яке проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання. З переліком іспитів та фахових випробувань у магістратуру по кожній спеціальності можна ознайомитись за посиланням.

28.12.21р. відбувся захист дисертації доктора філософії за освітньо-науковою програмою «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» нашого викладача Павла РАДЮКА.

28 грудня 2021 року відбувся захист дисертації доктора філософії за освітньо-науковою програмою «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» нашого викладача Павла РАДЮКА.

18.12.2021р. на базі ХНУ та шкіл м.Хмельницького проведений IІ – й етап олімпіади з інформаційних технологій серед школярів Хмельницької територіальної громади

18 грудня 2021 року на базі кафедри комп’ютерних наук факультету інформаційних технологій Хмельницького національного університету та шкіл м.Хмельницького проведений IІ – й етап олімпіади з інформаційних технологій Хмельницької територіальної громади.

9.12.21р., в рамках співпраці зі стейкголдерами з метою залучення фахівців-практиків до викладання освітніх компонент, відбулася гостьова лекція з дисципліни «WEB-технології та WEB-дизай» на тему: «Сучасні методи та тенденції веб розробки»

! 9 грудня 2021, в рамках співпраці зі стейкголдерами з метою залучення фахівців-практиків до викладання освітніх компонент, відбулася гостьова лекція з дисципліни «WEB-технології та WEB-дизай» на тему: «Сучасні методи та тенденції веб розробки».

Викладачі кафедри КН Собко Олена та Молчанова Марина взяли участь у міжнародному підвищенні кваліфікації на тему: «Використання в сучасній онлайн-освіті можливостей дистанційних засобів навчання на прикладі платформ ZOOM та MOODLE».

Викладачі кафедри комп’ютерних наук Собко Олена Віталіївна та Молчанова Марина Олексіївна взяли участь у міжнародному підвищенні кваліфікації на тему: «Використання в сучасній онлайн-освіті можливостей дистанційних засобів навчання на прикладі платформ ZOOM та MOODLE».

! 6.12.2021р. розпочала роботу Екзаменаційна комісія по захисту кваліфікаційних робіт магістра спеціальності «Комп’ютерні науки» на платформі ZOOM.

! 6 грудня 2021 року розпочала роботу Екзаменаційна комісія по захисту кваліфікаційних робіт магістра спеціальності «Комп’ютерні науки» на платформі ZOOM.

2-3.12.2021 року запрошуються студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» ХНУ на безкоштовну конференцію Software Engineering Days від SimCorp, яка пройде у форматі онлайн.

2-3 грудня 2021 року запрошуються студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» Хмельницького національного університету на безкоштовну конференцію Software Engineering Days від SimCorp, яка пройде у форматі онлайн.

18.11.21р. для студентів, зацікавлених в 3D-програмуванні, відбувся мітап, організований AMC Bridge.

18 листопада 2021 р. для студентів, зацікавлених в 3D-програмуванні, відбувся мітап, організований  yesAMC Bridge.

Повідомлення про захист дисертації викладача кафедри комп’ютерних наук Радюка Павла Михайловича

28 грудня 2021 року о 13:00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 70.052.013 відбудеться захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Радюка П.М.

Вітаємо з Міжнародним днем студентів!

Вітання ректора ХНУ з Міжнародним днем студента.

4.11.2021 року відбулася зустріч з представниками компанії EPAM.

4 листопада 2021 року відбулася зустріч з представниками компанії EPAM.

Запрошуємо студентів на онлайн-турнір з програмування «Battle IT by SimCorp»!

Запрошуємо студентів на онлайн-турнір з програмування «Battle IT by SimCorp»Участь у турнірі безкоштовна. Щоб стати учасником, потрібно зареєструватися за посиланням до 11.11.2021.

10.11.2021 об 11 00 відбудеться вебінар для учасників студентських фокус-груп “Як обирати вибіркові дисципліни?”

10.11.2021 об 11 00 відбудеться вебінар для учасників студентських фокус-груп “Як обирати вибіркові дисципліни?” ФАКУЛЬТЕТИ: інформаційних технологій; інженерії, транспорту та архітектури; здоров’я, психології, фіз.культури та спорту; економіки і управління.

5.11.21 року кафедра КН провела разом з Хмельницьким обласним центром наукової творчості учнівської молоді «ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ІНФОРМАТИКІВ!».

Кафедра комп‘ютерних наук провела разом з Хмельницьким обласним центром наукової творчості учнівської молоді обласний відкритий конкурс з інформаційних технологій «ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ІНФОРМАТИКІВ!».

4.11.21 року відбудеться зустріч студентів спеціальності 122-КН з представниками компанії EPAM Systems Inc

4 листопада 2021 року відбудеться зустріч студентів спеціальності 122-Комп’ютерні науки з представниками компанії EPAM Systems Inc

21.10.21 року відбулася в онлайн-форматі зустріч студентів освітньої програми КН ХНУ з HR спеціалістом компанії АМC Bridge, Вікторією Муравською smiley.

21 жовтня 2021 року відбулася в онлайн-форматі зустріч студентів освітньої програми Комп'ютерні науки Хмельницького національного університету з HR спеціалістом компанії АМC Bridge, Вікторією Муравською smiley.

13.10.21 р. кафедра КН та громадська організація ІТ-кластер міста Хмельницького підписали угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин.

13.10.2021 року кафедра Комп’ютерних наук та громадська організація ІТ-кластер міста Хмельницького підписали угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин.

29.09.2021 року відбувся захист звітів за результатами проходження науково-дослідної практики

29 вересня 2021 року відбувся захист звітів за результатами проходження науково-дослідної практики, яку студенти другого рівня освіти «магістр» проходили з 1 по 28 вересня 2021 р.

МОН України за підтримки Google організовує безоплатне навчання керівників закладів, викладачів за онлайн-курсом "Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти", який проходитиме 4-18.10.21.

МОН України за підтримки Google організовує безоплатне навчання керівників закладів вищої, фахової передвищої освіти, викладачів за онлайн-курсом 'Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти', який проходитиме 4-18 жовтня 2021 року.

в Університеті Короля Данила буде проводитися 19-20.11.21 року студентський конкурс проєктів «Марс… і далі»

19-20.11.2021 року в Університеті Короля Данила та Парку історії Землі буде проводитися Студентський науково-футуристичний конкурс проєктів «Марс… і далі»

МОН України започатковує посткросинг-проєкт під назвою «Вивчай світ → рекламуй Україну!»

Міністерство освіти і науки України започатковує посткросинг-проєкт під назвою «Вивчай світ → рекламуй Україну!» з метою популяризації України в світі та створення за допомогою проєкту обміну листівками між українськими школярами, студентами з іноземцями

22.09.21 року відбулося знайомство студентів ОП 122-КН з представником «ІТ-кластера міста Хмельницького», випускником кафедри Комп’ютерних наук ХНУ Олександром ГАЛИЦЬКИМ ❤️

22 вересня 2021 року відбулося знайомство студентів ОП 122-Комп’ютерні науки з представником «ІТ-кластера міста Хмельницького», випускником кафедри Комп’ютерних наук Хмельницького національного університету Олександром ГАЛИЦЬКИМ ❤️

16.09.2021 року студенти освітньої програми 122-Комп’ютерні науки ХНУ зустрілися із представниками компанії SoftServe .

! 16 вересня 2021 року студенти освітньої програми 122-Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету зустрілися із представниками компанії SoftServe😍.

🎥 Матеріали вебінару Unicheck Україна 15 вересня 2021 року

🎥 Матеріали вебінару Unicheck Україна та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 15 вересня 2021 року

16.09.2021 студенти освітньої програми «Комп’ютерні науки» кафедри КН ХНУ відвідали онлайн-мітап Web Apps Development Environment Practices: Pros and Cons.

!16.09.2021 студенти освітньої програми «Комп’ютерні науки» кафедри КН ХНУ відвідали онлайн-мітап Web Apps Development Environment Practices: Pros and Cons.

 

Підготовка до ЗНО, ДПА, творчих конкурсів, фахового іспиту з іноземної мови, курси з англійської мови для вступу до магістратури

Шановні учні, студенти, випускники минулих років та працююча молодь запрошуємо Вас на навчання у 2021-2022 н.р.

Запрошуємо студентів та випускників на UGEN Challenge IT

Запрошуємо студентів та випускників на UGEN Challenge IT – кар’єрно-освітній проект для всіх, хто бачить свій розвиток у сфері ІТ у топ-компаніях в Україні.

15.09.21 о 16:00 Unicheck Україна та Національне агентство запрошують на вебінар «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів»