НОВИНИ

Nick McClure. TensorFlow Machine Learning Cookbook

TensorFlow - це бібліотека програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом для машинного навчання.

Участь кафедри КНІТ у виставці «Зброя та Безпека - 2018»

Представники кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій в складі делегації Хмельницького національного університету прийняли участь в XV Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та Безпека - 2018»

Триває набір на практичний інтенсив «Поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки» AMC Bridge Ukraine

Триває набір на практичний інтенсив «Поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки» за навчальною програмою, розробленою експертами AMC Bridge, для …

Компанія AMC Bridge привітала студентів 1 курсу спеціальності «Комп'ютерні науки» с початком навчального року.

Стало доброю традицією зустріч провідних фірм в галузі ІТ із студентами 1 курсу, які обрали фах програмістів і почали здобувати цю спеціальність на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

КУЛЬТУРНІ ЗАХОДИ – Показ фільму "Боги" 24 вересня 2018 року в с 18:00 до 20:00. Вхід вільний

КУЛЬТУРНІ ЗАХОДИ – Показ фільму 'Боги' в м.Хмельницький 24 вересня 2018 року в с 18:00 до 20:00 ТРЦ «Оазис» зал Кайдановський. Вхід вільний

Об’ява для студентів від компанії ТОВ Т-Стиль

Компанія ТОВ Т-Стиль пропонує працевлаштування для студентів. Ми пропонуємо: офіційне працевлаштування; дружній колектив; наставник з першого дня; можливість кар’єрного росту; ВИСОКА та СТАБІЛЬНА з/п

Культурна подія – Лайн-ап фестивалю Rock&Buh – 2018

25, 26 та 27 травня у Хмельницькому на території парку 'Молодіжний' поблизу міського пляжу пройде другий рок-фестиваль Rock&Buh. За результатами відбору разом з відомими гуртами виступить і 5 молодих гуртів, які обрало журі з-поміж півсотні заявлених.

Журнал - Системний адміністратор №5 (травень 2018)

Видання надає максимально повну і об'єктивну інформацію про рішення, продуктах і технологіях сучасної ІТ-галузі.

ЗУСТРІЧ З ІТ – БІЗНЕСОМ.

Неабиякий інтерес студентів факультету програмування та комп'ютерних і телекомунікаційних систем викликала зустріч з представниками компанії АМС Bridge.

Культурна подія – «Джаз Фест Поділля 2018»

Свято у ритмі джазу: в обласному центрі відгримів перший день фестивалю «Джаз Фест Поділля»

Giuseppe Ciaburro, V. Kishore Ayyadevara. Hands-On Machine Learning on Google Cloud Platform

Впроваджуйте платформу Google Cloud для створення, тренування і оптимізації моделей машинного навчання. Google Cloud Machine Learning Engine поєднує в собі сервіси Google Cloud Platform з потужністю і гнучкістю TensorFlow.

Про нагородження грамотою к.т.н., доцента кафедри комп'ютерних наук та інформаційних технологiй ПАСIЧНИКА Олександра Анатолійовича

За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у науково-методичне забезпечення навчального процесу, підготовку фахівців та з нагоди 50-рiччя від дня народження ПАСIЧНИКА Олександра Анатолійовича, кандидата технічних наук, доцента кафедри комп'ютерних наук та інформаційних технологій нагородити грамотою.

З Днем Великої Перемоги!

День перемоги - значиме і хвилююче для кожного жителя нашої країни свято, яке ми відзначаємо як данину пам'яті і глибокої поваги славним захисникам Вітчизни, всім, хто самовіддано, героїчно на фронті і в тилу наближав довгоочікуваний день Великої Перемоги.

Колектив кафедри КНІТ щиро вітає старшого викладача кафедри Багрія Руслана Олександровича з успішним захистом дисертації

Колектив кафедри комп'ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету щиро вітає старшого викладача кафедри Багрія Руслана Олександровича з успішним захистом дисертації.

Василь Усов. Swift. Основи розробки додатків під iOS і macOS

Swift - швидка, сучасна, безпечна і зручна мова програмування. Якщо ви коли-небудь писали програми на Objective-C, то після вивчення Swift з його різноманіттям можливостей ви, ймовірно, захочете переписати додатки на новому мовою програмування.

Д. Жемеров, С. Ісакова. Kotlin в дії

Мова Kotlin пропонує виразний синтаксис, потужну та зрозумілу систему типів, чудову підтримку і безшовну сумісність з існуючим кодом на Java, багатий вибір бібліотек і фреймворків. Kotlin може компілюватися в байт-код Java, тому його можна використовувати всюди, де використовується Java, включаючи Android. А завдяки ефективному компілятору і маленькою стандартної бібліотеці Kotlin практично не привносить накладних витрат.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 р. № 1364 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студент-ських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2017/2018 навчальному році» Хмельницький національний університет ви-значено базовим вищим навчальним закладом із проведення II туру Всеукра-їнського конкурсу студентських наукових робіт з «Комп’ютерних наук».

Представники AMC Bridge взяли участь у відкритті Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з комп'ютерних наук

Представники AMC Bridge взяли участь у відкритті Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з комп'ютерних наук, який проходить в Хмельницькому національному університеті.

Оператори?., ?? і |>: майбутні можливості JavaScript, які вам сподобаються

Джастін Фуллер, автор матеріалу, переклад якого ми сьогодні публікуємо, пропонує розглянути три нових можливості, поява яких очікується в JavaScript в доступному для огляду майбутньому. Спочатку він розповість про процес розвитку JS, а після цього представить огляд цих можливостей і покаже приклади їх використання. Мова піде про операторів ?. , ?? і |> .

Microsoft заблокувала uTorrent

Вбудований антивірус Windows Defender почав блокувати роботу торрент-клієнта uTorrent, позначаючи програму як вірус. Про це пише портал ExtremeTech.

Олексій Васильєв. Програмування на C ++ в прикладах і задачах

Книга включає в себе повний набір відомостей про мову С ++, необхідних для успішного аналізу та складання ефективних програмних кодів.

НОВІ НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ розробленні викладачами кафедри КНІТ. Просимо ознайомитесь!

НОВІ НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ:

  • М. С. Свірневський, Розробка додатків для продуктів Autodesk: Навчальний посібник. - Хмельницький: ХНУ, 2017. - 316 с.;
  • М. С. Свірневський, C.C. Ковальчук, Основи розробки графічних додатків: Навчальний посібник – Хмельницький: ХНУ, 2015. – 260 с.

Роман Григор'єв. Задачник по PHP з рішеннями

Книга написана для програмістів початківців.

Вітаємо всіх зі святом Пасхи! Христос воскрес!!!

Бажаємо Великодних радощів, добра та щастя! Втілення всіх задумів прекрасних. Хай сонцем повниться життя й натхнення, і кожна мить нехай буде благословенна! Христос воскрес!

МАКСИМАЛЬНІ ОБСЯГИ ТА КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ МІНІМУМ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ НА ПРИЙОМ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ В 2018

Опубликовані максимальні обсяги та кваліфікаційний мінімум державного замовлення на прийом до закладів вищої освіти в 2018

Фреймворк для СТВОРЕННЯ амбітних ВЕБ-ДОДАТКІВ

Не гайте час на банальний вибір. Ember.js містить загальні ідіоми. Тому ви можете не винаходити велосипед, а зосередитися на тому, що зробити ваш додаток особливим. Ember.js створений для продуктивності. Він спроектований з розрахунком на ергономіку для розробника.

Користувачі обурюються, що Chrome сканує файли на локальному диску (рос)

Минулого тижня окремі користувачі браузера Chrome підняли тривогу . Утиліта діагностики Sysinternals показала, що процес chrome.exe зчитує файли на локальному диску..

Викладачем кафедри доцентом, к.т.н., Свірневським М.С. розроблений сайт на якому представленні матеріали курсів які вивчають студенти

На кафедри застосовуються новітні технології викладення навчальних матеріалів. Пішло в минуле необхідність записувати лекції, лекції проводяться спираючись на наочні матеріали представленні на сайті, що дає можливість проводити процес навчання на сучасному рівні.

РЕЗУЛЬТАТ СПІВПРАЦІ – БЕЗКОШТОВНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Хмельницький національний університет підтвердив свою високу репута-цію серед провідних навчальних закладів України, які активно на високому рівні використовують в начальному процесі ліцензійне програмне забезпечення світових лідерів в галузі CAD/ CAE – систем. Завдяки чому, Хмельницькому національному університету в черговий раз було продовжено до 2021 року ліцензію на використання програмних продуктів Autodesk в начальному процесі.

Хмельницький нацiональний унiверситет - вибір покоління завтрашнього дня

Хмельницький нацiональний унiверситет проводить навчання за спецiальностями та напрямами у галузях iнженерної механiки, електронiки, радiоелектронiки, обчислювальної технiки, прикладної математики, економiки й пiдприємництва, легкої промисловостi та педагогiки. Унiверситет знають як потужний навчальний та науково-виробничий центр на Подiллi та в Україні.

Атестаційний іспит - матеріали для підготовки (Закріплене повідомлення )

До уваги студентів ХНУ та студентів інших вищих  навчальних закладів!!!   - Атестаційний іспит - матеріали для підготовки.

 

Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 68 від 17.11.2017р.
Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2017/2018 навчальному році/

Для вступників на магістратуру буде окремий період реєстрації та дати складання тестів

Вступникам на магістратуру не потрібно проходити реєстрацію, яка відбувається зараз – з 6 лютого до 19 березня, адже це реєстрація на ЗНО для вступників на перший курс на ступінь бакалавра або магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань, пояснюють у Міністерстві освіти і науки України.