НОВИНИ

14.04.2021 р. студенти освітньої програми КН ХНУ прийняли участь у онлайн-мітапі «Управління ІТ-проектами».

14 квітня 2021року студенти освітньої програми Комп'ютерні науки ХНУ прийняли участь у онлайн-мітапі «Управління ІТ-проектами».

5.02-22.02.2021р. викладачі кафедри КНІТ проходили міжнародне підвищення кваліфікації (стажування) в науково-дослідному Інституті Люблінського науково-технологічного парку та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян»

5.02-22.02.2021 р. викладачі кафедри КНІТ проходили міжнародне підвищення кваліфікації (стажування) без відриву від виробництва у дистанційному форматі на платформі ZOOM в науково-дослідному Інституті Люблінського науково-технологічного парку (м. Люблін, Республіка Польща) та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» (м. Київ, Україна).

Студенти освітньої програми КН ХНУ та IT компанія AMC Bridge два дні разом

Студенти освітньої програми Комп'ютерні науки ХНУ та IT компанія AMC Bridge два дні разом

Співпраця кафедри КНІТ із Хмельницьким територіальним відділенням МАН України

Співпраця кафедри КНІТ із Хмельницьким територіальним відділенням Малої академії наук України

В межах співпраці кафедри КНІТ ХНУ з фірмою Stfalcon 10.02.2021 року студенти спеціальності "КН" відвідали онлайн-лекцію курсу "Програмування Front End"

В межах співпраці кафедри КНІТ ХНУ з фірмою Stfalcon 10 лютого 2021 року студенти спеціальності “Комп’ютерні науки» відвідали онлайн-лекцію курсу 'Програмування Front End'.

Як зареєструватися для участі в ЗНО-2021

Український центр підготував для всіх охочих зареєструватися для участі в ЗНО відеоінструкцію, з якої Ви дізнаєтеся про те, на що варто зважати до, а також під час реєстрації.

28.01.2021 року студенти освітньої програми КН ХНУ прийняли участь у цікавому Stfalcon Design Online Meetup.

28 січня 2021 року студенти освітньої програми Комп'ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли участь у цікавому Stfalcon Design Online Meetup.

25.01.2021 року відбувся перший захист дисертаційної роботи за освітньо-науковою програмою КНІТ

25 січня 2021 року відбувся перший захист дисертаційної роботи за освітньо-науковою програмою 'Комп'ютерні науки та інформаційні технології'.

Кафедра КНІТ ХНУ разом з Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради провела міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН України (відділення «Комп’ютерні науки»).

Кафедра комп‘ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету разом з Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради провела міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України (відділення «Комп’ютерні науки»).

17.12.2020 р. студенти освітньої програми Комп'ютерні науки ХНУ прийняли Online участь у мітапі 3D scanning, організатором якого є AMC Bridge

17 грудня 2020 року студенти освітньої програми Комп'ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли Online (MS Teams) участь у крутому мітапі 3D scanning, організатором якого є AMC Bridge

ХНУ запрошує старшокласників, їхніх батьків та друзів на онлайн зустріч-бесіду «Діалог з абітурієнтом».

Хмельницький національний університет запрошує старшокласників, їхніх батьків та друзів на онлайн зустріч-бесіду «Діалог з абітурієнтом».

9 грудня 2020 року на кафедрі КНІТ ХНУ розпочала роботу Екзаменаційна комісія по захисту дипломних робіт освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки» 2-го (магістерського) рівня.

9 грудня 2020 року на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету розпочала роботу Екзаменаційна комісія по захисту дипломних робіт освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки» 2-го (магістерського) рівня.

Шановні студенти запрошуємо разом з організатором AMC Bridge вас у світ 3D технологій, про котрі поговоримо на мітапі 3D scanning. How it works

Шановні студенти освітньо-наукової програми 'Комп'ютерні науки' 3-го (ДФ) рівня, освітньо-професійних програм 'Комп'ютерні науки'' 2-го (магістерського) та 1-го (бакалаврського) рівнів Хмельницького національного університету та всі бажаючі! Запрошуємо разом з організатором AMC Bridge тебе у світ 3D технологій , про котрі поговоримо на мітапі 3D scanning. How it works

ПАМ'ЯТІ СОРОКАТОГО РУСЛАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА

ПАМ'ЯТІ СОРОКАТОГО РУСЛАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА
ДУША І СЕРЦЕ ВІДДАНІ КОМП’ЮТЕРНИМ НАУКАМ

Вітаємо нашого колегу Мазурця Олександра Вікторовича!

Вітаємо нашого колегу Мазурця Олександра Вікторовича з затвердженням Міністерством освіти і науки України рішення Атестаційної колегії міністерства про присудження йому наукового ступеня кандидата наук

Кафедра КНІТ провела разом з Хмельницьким обласним центром наукової творчості учнівської молоді «ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ІНФОРМАТИКІВ»

Кафедра комп‘ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету провела разом з Хмельницьким обласним центром наукової творчості учнівської молоді обласний відкритий конкурс з інформаційних технологій «ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ІНФОРМАТИКІВ».

Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашого колеги, завідуючого кафедрою КНІТ Сорокатого Руслана Володимировича

Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашого колеги, професора, завідуючого кафедрою Комп`ютерних наук та інформаційних технологій Сорокатого Руслана Володимировича

РІШЕННЯ за наслідками розгляду акредитаційної справи

Національне агентство (13 жовтня 2020 р., протокол № 18(35)) розглянуло на своєму засіданні акредитаційну справу № 0820/АС-20 щодо акредитації освітньої програми: Хмельницький національний університет освітня програма «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» (ідентифікатор у ЄДЕБО 46249), рівень вищої освіти – Доктор філософії, галузь знань – 12 Інформаційні технології, спеціальність – 122 Комп'ютерні науки, спеціалізація – відсутня, тип – Освітньо-наукова.

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення фахового семінару

9 жовтня 2020 року о 13:00 в аудиторії 1-107 відбудеться міжкафедральний фаховий семінар для апробації дисертації Павлової Ольги Олександрівни

Знайомство 1-го курсу з університетом

Знайомство 1-го курсу (групи КН-20-1,2) з Хмельницьким національним університетом

Вступ на бакалавра. Дорожня карта вступника 2020 року.

Ми живемо у доволі незвичний період. Це пов’язано з карантином, спричиненим коронавірусом. Не є винятком і вступна кампанія до закладів освіти. Тому заздалегідь для належного планування участі у вступній кампанії до обраних закладів вищої освіти пропонуємо ознайомитись та скористатися ретельно підготовленою покроковою інструкцією вступника з датами вступної кампанії. Отже, що робити, якщо Ви чи Ваша дитина — вступник 2020?

Вступнi фаховi випробування на навчання за ступенем “магістр”. Вступний iспит з iноземної мови

Вступнi фаховi випробування на навчання за ступенем “магістр”. Вступний iспит з iноземної мови 01.08.2020 Розклад проведення вступних фахових випробувань на навчання за ступенем “магістр” (денна, заочна форма навчання).

УВАГА ВИПУСКНИКАМ КОЛЕДЖІВ!!! Оновлено 17.04.2020!

З 2020 року за спеціальністю 122- КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ започатковано підготовку за СКОРОЧЕНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ. Умови вступу!!!

15-17 липня Національне агенство із забезпечення якості вищої освіти проводить акредитаційну експертизу ОНП «КНІТ» 3-го рівня вищої освіти за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки»

15-17 липня Національне агенство із забезпечення якості вищої освіти проводить акредитаційну експертизу ОНП «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» третього рівня вищої освіти за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки»

Здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня за "Комп'ютерні науки та інформаційні технології" Паюк В.П., Павлова О.О., Калита О.Д. підготували статті для 1st International Workshop on Intelligent Information Technologies and Systems of Information Security

Здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня за 'Комп'ютерні науки та інформаційні технології' Паюк В.П., Павлова О.О., Калита О.Д. підготували статті для 1st International Workshop on Intelligent Information Technologies and Systems of Information Security, які успішно пройшли сліпе рецензування членами міжнародного програмного комітету та допущені до представлення, що відбудеться 10-12 червня 2020 року! Наразі зазначені здобувачі готуються презентувати результати своїх досліджень англійською мовою на IntelITSIS-2020.

25 травня 2020 року виконується 20 років з дня заснування кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій ХНУ

25 травня 2020 року виконується 20 років з дня заснування кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету. За цей час кафедра пройшла тернистий шлях зростання і стала потужним науково-педагогічним осередком підготов-ки фахівців ІТ-галузі. Випускники кафедри займаються розробкою та впровадженням та інформа-ційних технологій та програмного забезпечення в Україні та закордоном.

Тести(відповіді) фахового вступного іспиту на спеціальність для абітурієнтів — випускників коледжів та технікумів

Тести(відповіді) фахового вступного іспиту на спеціальність — 122 «Комп’ютерні науки» для абітурієнтів — випускників коледжів та технікумів галузі знань «Інформаційні технології» (освітньо-професійної програми «молодший спеціаліст»)

Випускникам коледжів та технікумів Оновлено 17.04.2020!

На навчання для здобуття ступеня бакалавра Хмельницький національний університет приймає на перший курс (із скороченим терміном навчання) або на другий, третій курс (з нормативним строком навчання) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста.

Новини освіти в Україні Оновлено 30.05.2020!

Новини освіти в Україні - Підсумки тижня в освіті: головні події

03 квітня 2020 року проведено засідання кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій в онлайн-режимі за допомогою сервісів онлайн-конференцій Zoom.

03 квітня 2020 року проведено засідання кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем Хмельницького національного університету в онлайн-режимі за допомогою сервісів онлайн-конференцій Zoom.

Зустріч з випускником кафедри, депутатом Верховної Ради України Жмеренецьким Олексієм.

Зустріч з випускником кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій, депутатом Верховної Ради України Олексієм Жмеренецьким — українським політиком, громадським діячем та публіцистом, експертом з питань інноваційного розвитку суспільства, народний депутат України (з 2019, IX скликання).

Атестаційний іспит - матеріали для підготовки

До уваги студентів ХНУ та студентів інших вищих  навчальних закладів!!!   - Атестаційний іспит - матеріали для підготовки.

 

Графік проведення тестів ЗНО у 2020 році

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2020 році.

Обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій

08 листопада 2019 року в приміщенні Хмельницького національного університету відбувся завершальний (очний) етап обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій (далі – конкурс). Даний захід проходив у два етапи: перший (заочний) етап з 01 по 11 жовтня 2019 року.

Кафедра вітає першокурсників

Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних техеологій Хмельницького національного університету вітає першокурсників

Де працюють випускники спеціальності «Комп’ютерні науки».

Випускників спеціальності «Комп’ютерні науки» раді бачити співробітниками провідні компанії з розробки програмного забезпечення.

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2019 - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УВІЙШОВ У ТОП-30 ВНЗ СЕРЕД НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ІТ-ВИШІВ

За результатами вступної кампанії 2019 Хмельницький національний університет увійшов у Топ-30 ВНЗ серед найпопулярніших ІТ-вишів.

УРОЧИСТА ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ

31 серпня об 10 годині у Хмельницькому національному університеті традиційно на спортивному стадіоні біля гуртожитку №4 відбудеться урочистий ритуал “Посвячення першокурсників у студенти”.

ВСТУП-2020: У МОН НАЗВАЛИ ТОП-10 НОВАЦІЙ ПРОЄКТУ УМОВ ПРИЙОМУ ДО ВИШІВ

ВСТУП-2020: У МОН НАЗВАЛИ ТОП-10 НОВАЦІЙ ПРОЄКТУ УМОВ ПРИЙОМУ ДО ВИШІВ - ДОКУМЕНТ РОЗМІЩЕНО ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Викладачі кафедр комп’ютерних наук та інформаційних технологій і технології машинобудування ХНУ провели зустріч з вчителями інформатики Хмельницької області

Викладачі кафедр комп’ютерних наук та інформаційних технологій і технології машинобудування ХНУ провели зустріч з вчителями інформатики Хмельницької області, слухачами курсів підвищення кваліфікації при Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти в рамках педагогічної практики.

ТОП-10 ПОШИРЕНИХ ПОМИЛОК ВСТУПНИКІВ ПІД ЧАС РЕЄСТРАЦІЇ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ