НОВИНИ

РІШЕННЯ за наслідками розгляду акредитаційної справи

Національне агентство (13 жовтня 2020 р., протокол № 18(35)) розглянуло на своєму засіданні акредитаційну справу № 0820/АС-20 щодо акредитації освітньої програми: Хмельницький національний університет освітня програма «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» (ідентифікатор у ЄДЕБО 46249), рівень вищої освіти – Доктор філософії, галузь знань – 12 Інформаційні технології, спеціальність – 122 Комп'ютерні науки, спеціалізація – відсутня, тип – Освітньо-наукова.

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення фахового семінару

9 жовтня 2020 року о 13:00 в аудиторії 1-107 відбудеться міжкафедральний фаховий семінар для апробації дисертації Павлової Ольги Олександрівни

Знайомство 1-го курсу з університетом

Знайомство 1-го курсу (групи КН-20-1,2) з Хмельницьким національним університетом

Вступ на бакалавра. Дорожня карта вступника 2020 року.

Ми живемо у доволі незвичний період. Це пов’язано з карантином, спричиненим коронавірусом. Не є винятком і вступна кампанія до закладів освіти. Тому заздалегідь для належного планування участі у вступній кампанії до обраних закладів вищої освіти пропонуємо ознайомитись та скористатися ретельно підготовленою покроковою інструкцією вступника з датами вступної кампанії. Отже, що робити, якщо Ви чи Ваша дитина — вступник 2020?

Вступнi фаховi випробування на навчання за ступенем “магістр”. Вступний iспит з iноземної мови

Вступнi фаховi випробування на навчання за ступенем “магістр”. Вступний iспит з iноземної мови 01.08.2020 Розклад проведення вступних фахових випробувань на навчання за ступенем “магістр” (денна, заочна форма навчання).

УВАГА ВИПУСКНИКАМ КОЛЕДЖІВ!!! Оновлено 17.04.2020!

З 2020 року за спеціальністю 122- КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ започатковано підготовку за СКОРОЧЕНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ. Умови вступу!!!

15-17 липня Національне агенство із забезпечення якості вищої освіти проводить акредитаційну експертизу ОНП «КНІТ» 3-го рівня вищої освіти за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки»

15-17 липня Національне агенство із забезпечення якості вищої освіти проводить акредитаційну експертизу ОНП «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» третього рівня вищої освіти за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки»

Здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня за "Комп'ютерні науки та інформаційні технології" Паюк В.П., Павлова О.О., Калита О.Д. підготували статті для 1st International Workshop on Intelligent Information Technologies and Systems of Information Security

Здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня за 'Комп'ютерні науки та інформаційні технології' Паюк В.П., Павлова О.О., Калита О.Д. підготували статті для 1st International Workshop on Intelligent Information Technologies and Systems of Information Security, які успішно пройшли сліпе рецензування членами міжнародного програмного комітету та допущені до представлення, що відбудеться 10-12 червня 2020 року! Наразі зазначені здобувачі готуються презентувати результати своїх досліджень англійською мовою на IntelITSIS-2020.

25 травня 2020 року виконується 20 років з дня заснування кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій ХНУ

25 травня 2020 року виконується 20 років з дня заснування кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету. За цей час кафедра пройшла тернистий шлях зростання і стала потужним науково-педагогічним осередком підготов-ки фахівців ІТ-галузі. Випускники кафедри займаються розробкою та впровадженням та інформа-ційних технологій та програмного забезпечення в Україні та закордоном.

Тести(відповіді) фахового вступного іспиту на спеціальність для абітурієнтів — випускників коледжів та технікумів

Тести(відповіді) фахового вступного іспиту на спеціальність — 122 «Комп’ютерні науки» для абітурієнтів — випускників коледжів та технікумів галузі знань «Інформаційні технології» (освітньо-професійної програми «молодший спеціаліст»)

Випускникам коледжів та технікумів Оновлено 17.04.2020!

На навчання для здобуття ступеня бакалавра Хмельницький національний університет приймає на перший курс (із скороченим терміном навчання) або на другий, третій курс (з нормативним строком навчання) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста.

Новини освіти в Україні Оновлено 30.05.2020!

Новини освіти в Україні - Підсумки тижня в освіті: головні події

03 квітня 2020 року проведено засідання кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій в онлайн-режимі за допомогою сервісів онлайн-конференцій Zoom.

03 квітня 2020 року проведено засідання кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем Хмельницького національного університету в онлайн-режимі за допомогою сервісів онлайн-конференцій Zoom.

Зустріч з випускником кафедри, депутатом Верховної Ради України Жмеренецьким Олексієм.

Зустріч з випускником кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій, депутатом Верховної Ради України Олексієм Жмеренецьким — українським політиком, громадським діячем та публіцистом, експертом з питань інноваційного розвитку суспільства, народний депутат України (з 2019, IX скликання).

Атестаційний іспит - матеріали для підготовки

До уваги студентів ХНУ та студентів інших вищих  навчальних закладів!!!   - Атестаційний іспит - матеріали для підготовки.

 

Графік проведення тестів ЗНО у 2020 році

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2020 році.

Обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій

08 листопада 2019 року в приміщенні Хмельницького національного університету відбувся завершальний (очний) етап обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій (далі – конкурс). Даний захід проходив у два етапи: перший (заочний) етап з 01 по 11 жовтня 2019 року.

Кафедра вітає першокурсників

Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних техеологій Хмельницького національного університету вітає першокурсників

Де працюють випускники спеціальності «Комп’ютерні науки».

Випускників спеціальності «Комп’ютерні науки» раді бачити співробітниками провідні компанії з розробки програмного забезпечення.

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2019 - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УВІЙШОВ У ТОП-30 ВНЗ СЕРЕД НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ІТ-ВИШІВ

За результатами вступної кампанії 2019 Хмельницький національний університет увійшов у Топ-30 ВНЗ серед найпопулярніших ІТ-вишів.

УРОЧИСТА ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ

31 серпня об 10 годині у Хмельницькому національному університеті традиційно на спортивному стадіоні біля гуртожитку №4 відбудеться урочистий ритуал “Посвячення першокурсників у студенти”.

ВСТУП-2020: У МОН НАЗВАЛИ ТОП-10 НОВАЦІЙ ПРОЄКТУ УМОВ ПРИЙОМУ ДО ВИШІВ

ВСТУП-2020: У МОН НАЗВАЛИ ТОП-10 НОВАЦІЙ ПРОЄКТУ УМОВ ПРИЙОМУ ДО ВИШІВ - ДОКУМЕНТ РОЗМІЩЕНО ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Викладачі кафедр комп’ютерних наук та інформаційних технологій і технології машинобудування ХНУ провели зустріч з вчителями інформатики Хмельницької області

Викладачі кафедр комп’ютерних наук та інформаційних технологій і технології машинобудування ХНУ провели зустріч з вчителями інформатики Хмельницької області, слухачами курсів підвищення кваліфікації при Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти в рамках педагогічної практики.

ТОП-10 ПОШИРЕНИХ ПОМИЛОК ВСТУПНИКІВ ПІД ЧАС РЕЄСТРАЦІЇ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ

Використання неякісних фото, неправильний підрахунок середнього бала, зазначення неактивної або забороненої в Україні поштової адреси. Про ці та інші типові помилки вступників під час реєстрації електронних кабінетів розповіла директорка ДП “Інфоресурс” Оксана Бєлік.

ПЛІДНА СПІВПРАЦЯ З ІТ-БІЗНЕСОМ

Понад 5 років на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій функціонує спільна лабораторія інформаційних технологій в галузі CAD/CAM/CAE – систем, організована між Хмельницьким національним університетом і компанією AMC Bridge, яка є світовим лідером з розробки програмного забезпечення для CAD/CAE/CAM/BIM/PDM/PLM – систем.

Викладачі кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій ХНУ провели зустріч з учнями 7..10-х класів НВК №9 міста Хмельницького, які цікавляться інформаційними технологіями та програмуванням.

Викладачі кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій ХНУ провели зустріч з учнями 7..10-х класів НВК №9 міста Хмельницького, які цікавляться інформаційними технологіями та програмуванням.В рамках зустрічі, учнів ознайомили з пристроєм «Leap Motion», що базується на технології захоплення рухів руки для людино-комп'ютерної взаємодії.

МОН ОПРИЛЮДНИЛО ГРАФІК, А ТАКОЖ 5 КРОКІВ, ЯКІ ТРЕБА ЗРОБИТИ ДЛЯ ВСТУПУ В МАГІСТРАТУРУ ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ ЗНО

Стартувала реєстрація для вступу в магістратуру за технологією ЗНО – вона триватиме з 13 травня до 18-ї години 3 червня. Про це йшлося під час прес-брифінгу за участі заступника Міністра освіти і науки Юрія Рашкевича та гендиректора директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олега Шарова сьогодні, 13 травня 2019 року, у залі Колегії МОН.

Вступ 2019 на бакалаврат: відповіді МОН на поширені питання

Міністерство освіти і науки опублікувало відповіді на найбільш поширені питання вступників-2019.

ЯКИМ БУДЕ ТЕСТ ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ?

Оприлюднено загальні характеристики тестів єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з англійської, німецької, французької, іспанської мов.

ART MAJOR SHOW — вперше у Хмельницькому

Вперше у Хмельницькому відбудеться масштабний оркестровий фестиваль ART MAJOR SHOW -2019. Справжнє театралізоване видовище відкриє цьогорічний фестивальний сезон у місті. Основні шоу хмельничани зможуть подивитися на спеціальній сцені амфітеатру біля кінотеатру імені Шевченка 10-го та 11-го травня. У рамках фестивалю 10-го травня о 17-й відбудеться дефіле оркестрових шоу вулицею Проскурівською.

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ: ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ПРИЙМАЛЬНИХ КОМІСІЙ

З 10:00 8 травня до 17:00 11 травня 2019 року працівники приймальних комісій, які упродовж основного етапу реєстрації будуть формувати й оформлювати екзаменаційні листки, зможуть ознайомитися з особливостями роботи сервісу «Реєстрація магістрів».

Вітаємо переможців регіонально туру міжнародної олімпіади АСМ з командного програмування

Вітаємо переможців регіонально туру міжнародної олімпіади АСМ з командного програмування, команди з нашої спеціальності, бажаємо наступних перемог. Так тримати!!!

Вітаємо викладачів та студентів з Великоднем!

Шановні студенти, викладачі та відвідувачі нашого сайту. Щиро вітаємо Вас зі святом світлого Христового воскресіння!

НВК №9 міста Хмельницького. Викладачі кафедри КН провели профорієнтаційну роботу з учнями 11-х класів.

НВК №9 міста Хмельницького. Доценти кафедри КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ Длагунович Н.А та Міхалевський В.Ц. провели профорієнтаційну роботу з учнями 11-х класів.

ВІТАЄМО З ДНЕМ ФАКУЛЬТЕТУ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ФАКУЛЬТЕТУ!!! Наші студенти прийшли з гарним настроєм вітати свою рідну кафедру!!!

Вітаємо наших дорогих жінок з 8 березня!

Сердечно вітаємо Вас з чудовим весняним святом – 8 Березня, яке є символом кохання, радості й тепла!

Шановні колеги, студенти, друзі! Щиро вітаємо Вас з Новим роком!

Шановні колеги, студенти, друзі! Щиро вітаємо Вас з Новим роком! Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід.

Участь кафедри КНІТ у виставці «Зброя та Безпека - 2018»