НОВИНИ

Марафон IT-технологій – новий унікальний проєкт в ЕРАМ University.

Марафон IT-технологій – новий унікальний проєкт в ЕРАМ University. Він розроблений спеціально для удосконалення професійних компетенцій студентів ІТ-спеціальностей за сучасними, найбільш затребуваними технологіями розробки програмного забезпечення. Учасники зможуть підвищити свій рівень знань та навичок, а також реалізувати власний проект веб-додатку. 19 квітня, пройде перший вебінар «IT Marathon – Intro» на якому ви отримаєте інформацію про переваги участі в марафоні, розклад вебінарів, ознайомитись з можливостями в компанії ЕРАМ.

IT Marathon for students (Spring 2022)

Марафон IT-технологій – новий унікальний проєкт в ЕРАМ University. Він розроблений спеціально для удосконалення професійних компетенцій студентів ІТ-спеціальностей за сучасними, найбільш затребуваними технологіями розробки програмного забезпечення. Учасники зможуть підвищити свій рівень знань та навичок, а також реалізувати власний проект веб-додатку.

19 квітня, пройде перший вебінар «IT Marathon – Intro» на якому ви отримаєте інформацію про переваги участі в марафоні, розклад вебінарів, ознайомитись з можливостями в компанії ЕРАМ.

Наші колеги нададуть Вам поради про підвищення ефективності навчання в межах програм підготовки фахівців IT-технологій. Після успішного завершення ІТ марафону усі учасники отримають сертифікати.

ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ В УСПІШНОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ (зареєструватися можна до 22 квітня включно).

Реєстрація: https://epa.ms/IT-marathon

Також необхідно приєднатися до телеграм-каналу IT Marathon, щоб оперативно отримувати матеріали та  інформацію стосовну заходу.