НОВИНИ

Microsoft заблокувала uTorrent

Вбудований антивірус Windows Defender почав блокувати роботу торрент-клієнта uTorrent, позначаючи програму як вірус. Про це пише портал ExtremeTech.

Вбудований антивірус Windows Defender почав блокувати роботу торрент-клієнта uTorrent, позначаючи програму як вірус. Про це пише портал ExtremeTech.

На сайті Microsoft ще в лютому 2017 року з'явилася окрема сторінка, присвячена uTorrent. Вказується, що програма має «погану репутацію», а також може сповільнити роботу системи. Однак Windows Defender до цього не блокував роботу додатка.

Тепер же антивірус за замовчуванням поміщає uTorrent в карантин і припиняє його роботу. Аналогічно працюють антивіруси від ESET, Sophos, TrendMicro і інші, які визначають програму як шкідливу. У той же час користувачі все одно можуть вручну додати торрент-клієнт в список виключень.

Представник BitTorrent, Inc., що розробляє uTorrent, заявив, що така зміна в роботі Defender було викликано помилкою в одній з останніх збірок Windows. У компанії пояснили, що зазначеної в якості вірусу була лише одна з версій uTorrent, яку встановили всього п'ять відсотків користувачів. В результаті розробники просто видалили цю версію з сайту.

Посилання на джерело - Microsoft Begins Flagging uTorrent as Malware