НОВИНИ

Оператори?., ?? і |>: майбутні можливості JavaScript, які вам сподобаються

Джастін Фуллер, автор матеріалу, переклад якого ми сьогодні публікуємо, пропонує розглянути три нових можливості, поява яких очікується в JavaScript в доступному для огляду майбутньому. Спочатку він розповість про процес розвитку JS, а після цього представить огляд цих можливостей і покаже приклади їх використання. Мова піде про операторів ?. , ?? і |> .

Про стандарт ECMAScript і розвитку JavaScript


Якщо ви вже знайомі з особливостями діяльності робочої групи ECMA TC39 , з тим, як вона здійснює відбір і обробку пропозицій про вдосконалення JavaScript, ви цілком можете пропустити цей розділ.Якщо ж ви з тих, кому цікаво про це дізнатися - ось короткий огляд того, чим займається TC39. 

JavaScript - це реалізація стандарту, званого ECMAScript , який був створений для стандартизації реалізацій мови, які з'явилися в ранні роки існування веб-браузерів. 

Існує вісім редакцій стандарту ECMAScript і сім релізів (четверта редакція стандарту не виходила, після третьої відразу йде п'ята). Розробники JavaScript-движків приступають до реалізації нововведень мови після виходу стандарту. Тут можна побачити, що не кожен движок реалізує всі можливості, при цьому деяким движкам для введення нововведень потрібно більше часу, ніж іншим. Хоча такий стан справ і не ідеально, це, все ж, краще, ніж повна відсутність стандартів. 

Переклад статті - https://habrahabr.ru/company/ruvds/blog/353446/

Джерело Прес-центр компанії RUVDS.com https://medium.freecodecamp.org/here-are-three-upcoming-changes-to-javascript-that-youll-love-387bce1bfb0b