НОВИНИ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 р. № 1364 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студент-ських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2017/2018 навчальному році» Хмельницький національний університет ви-значено базовим вищим навчальним закладом із проведення II туру Всеукра-їнського конкурсу студентських наукових робіт з «Комп’ютерних наук».

Згідно з наказом на базі Хмельницького національного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Комп’ютерних наук».

Загалом конкурсна комісія конкурсу розглянула більше 70 студентських наукових робіт, які надійшли з сорока вищих навчальних закладів України.

17 квітня 2018 року кафедрою комп’ютерних наук та інформаційних технологій та Радою з науково-дослідної роботи студентів університету проведена підсумкова науково-практична конференція на якій було представлено доповіді студентів призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Комп’ютерних наук».

Традиційно, четвертий рік поспіль, журі підсумкової конференції очолила людина, яка є продовжувачем справи нашого видатного співвітчизника Віктора Михайловича Глушкова і сьогодні очолює кафедру, де першим завідувачем був Віктор Михайлович – член-кореспондент Національної академії наук України,  професор, доктор фізико-математичних наук, завідувач кафедри теоретичної кібернетики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Крак Юрій Васильович.

Роботу конкурсу активно підтримала і виступила в якості спонсорів, компанія, офіційний партнер Хмельницького національного університету AMC BridgeAMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах та Чернівцях. AMC Bridge входить до ТОП-100 IT-компаній США, що найбільш стрімко розвиваються та двічі поспіль входила до рейтингу Inc. 5000 – переліку найбільш динамічно зростаючих приватних компаній США за версією журналу Inc.

Презентація фірми AMC Bridge

Після завершення підсумкової конференції голова журі та представники компанії AMC Bridge нагородили учасників грамотами та цінним подарунками, які надала компанія AMC Bridge.

Нагородження переможців

Інформація кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій