НОВИНИ

Д. Жемеров, С. Ісакова. Kotlin в дії

Мова Kotlin пропонує виразний синтаксис, потужну та зрозумілу систему типів, чудову підтримку і безшовну сумісність з існуючим кодом на Java, багатий вибір бібліотек і фреймворків. Kotlin може компілюватися в байт-код Java, тому його можна використовувати всюди, де використовується Java, включаючи Android. А завдяки ефективному компілятору і маленькою стандартної бібліотеці Kotlin практично не привносить накладних витрат.

Мова Kotlin пропонує виразний синтаксис, потужну та зрозумілу систему типів, чудову підтримку і безшовну сумісність з існуючим кодом на Java, багатий вибір бібліотек і фреймворків. Kotlin може компілюватися в байт-код Java, тому його можна використовувати всюди, де використовується Java, включаючи Android. А завдяки ефективному компілятору і маленькою стандартної бібліотеці Kotlin практично не привносить накладних витрат. 

Дана книга навчить вас користуватися мовою Kotlin для створення високоякісних додатків. Написана творцями мови - розробниками в компанії JetBrains, - ця книга охоплює такі теми, як створення предметно-орієнтованих мов, функціональне програмування в JVM, спільне використання Java і Kotlin і ін. 
Видання призначене розробникам, що володіє мовою Java і бажаючим познайомитися і почати ефективно працювати з Kotlin.

Видавництво: ДМК Прес 
Рік: 2018 
Формат: pdf 
Сторінок: 402 
Мова: російська

Посилання на джерело - http://flibusta.site/b/506291