НОВИНИ

17.12.2020 р. студенти освітньої програми Комп'ютерні науки ХНУ прийняли Online участь у мітапі 3D scanning, організатором якого є AMC Bridge

17 грудня 2020 року студенти освітньої програми Комп'ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли Online (MS Teams) участь у крутому мітапі 3D scanning, організатором якого є AMC Bridge

17 грудня 2020 року студенти освітньої програми Комп'ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли Online (MS Teams) участь у крутому 🔥 🔥 🔥 мітапі 3D scanning, організатором якого є AMC Bridge ❤️.
* Спікер - Олексій Зарубін, Senior Software Developer, AMC Bridge. Олексій має 7+ років досвіду розробки програмного забезпечення та 5+ років досвіду розробки в Unity 3D 💪.
Під час презентації Олексій ознайомив з 3D технологіями😅:
Поява 3D-технологій відкрила абсолютно нову сферу можливостей, коли мова заходить про розробку продуктів. 3D-сканування має багато переваг. Хто може отримати бенефіти від 3D-сканування. Олексій поділився своїм досвідом роботи з процесами 3D-сканування. Він розповів, як працює 3D-сканування, яке апаратне забезпечення потрібно, і, зокрема, розповів про Marching cubes та алгоритми SLAM, що використовуються для сканування 3D-об’єктів. 🤩
* Було мегацікаво і суперкорисно 😉.
Хочемо відзначити високу активність всіх учасників👏. Найбільш активні учасники мітапу поділилися своїми враженнями.
Шпичко Анастасія, студентка групи КН-17: досить інформативна та пізнавальна зустріч. Цікавий досвід, особливо на дистанції.
Кравчук Яна, студентка групи КНм-20: мітап був цікавий та пізнавальний! Сподобалось те, що можна було задати запитання особисто спікеру, в кінці зустрічі!
Мороз Олександр, студент групи КН-17: мітап був доволі цікавий. Дізнався які бувають різновиди 3D сканерів та де їх використовують. Але було б краще, якби показали в реальному часі як відбувається сканування об'єкта, якоїсь іграшки чи предмета. Знаючи , що в 12 iPhone є LiDAR, який виконує ті схожу функції і за допомогую якого в досить короткий час можна зробити 3D модель кімнати чи всієї квартири, або ж предмету.
Вишинський Ілля, студент групи КН-17 : на зустрічі дізнався про методи та засоби 3д сканування. Загалом, було дуже цікаво.
Овчарук Олександр, студент групи КН-17: на презентації були розглянуті типи 3D сканерів, алгоритми 3D сканування, галузі застосування 3D технологій та проблеми, що можуть виникати в процесі сканування та побудови моделей. Також в ході презентації акцентувалася увага на галузях використання 3D технологій, а саме медицині. В цілому презентація була достатньо цікавою та інформативною і залишила позитивні враження.
Гримак Роман, студент групи КНм-20 : Конференция вышла познавательной и достаточно информативной на актуальную тематику. В общем, данная презентация, а если быть точнее, упомянутая сфера деятельности наверняка сыграет ключевую роль в развитии перспективной автоматизированной индустрии✨
Яницький Олег, студент групи КН-17: був сьогодні учасником мітапу "3D scanning. How it works" від AMC Bridge. Конференція проходила досить жваво, час пролетів непомітно.Олексій Зарубін чудовий спікер, та його манера викладання дуже цікава, від нього дізнався багато нового про 3D технологій.
Войчишин Олександр, студент групи КНм-20: мені сподобалось, заодно взнав дещо нове для себе) Побачив з якими технологіями зараз працюють в напрямку 3Д та які саме компанії. Також почув на прикладі, де що використовується.
Залуцька Ольга, студентка групи КН-18: сьогодні була учасницею мітапу від AMC Bridge. Дізналась про перспективні напрямки розвитку у сфері 3D. Незважаючи на те, що мітап дистанційний, можна було повністю зануритись в робочу атмосферу: спікер не лише ділився корисною інформацією, а й давав зрозумілі відповіді на наші питання. Отримала позитивні емоції.
Карлечук Дмитро, студент групи КН-17: доповідь була чіткою і ясною, без ніяких лишніх відступів в сторону, все чисто по темі.   Слайди на презентації були всі англійською мовою, після перегляду відчуваю що вже готовий писати ЗНО з Англійської.   За півтори години ми встигли обговорити все, починаючи від таких питань: що таке сканування, які є види сканування, методи збору даних, алгоритми сканування, і закінчуючи розбором питань: по якій методиці конвертуються вхідні дані реальних об’єктів в 3d дані на пристрої та реальна модель людського мозку за допомогою 3d сканування.
Медведчук Віталій, студент групи КН-19: Мені було дуже цікаво слухати спікера, зустріч в цілому сподобалась. Особливо було цікаво послухати спеціаліста в області Unity 3D, адже я писав курсовий проект на платформі Unity 3D і я зацікавлений розробкою програмних продуктів на цій платформі.
Стебелецький Мирослав, студент групи КН-17: Загалом все сподобалось про 3d - сканування за допомогою лазерних 3d - принтерів. Задавав цікаві мені питання.
Машталяр Матвій, студент гр. КН-19-1: «Мені сподобалось, що лектор познайомив нас з алгоритмом 3Dсканування. Цікавим було також те, що він надав знання як по теоретичній частині, так і практично показав демо версії програм, які реалізують цей алгоритм. В майбутньому я б хотів спробувати реалізувати його в своїх проектах.»
Ціцьвіра Імір, студент гр. КН-19-2: «Дізнався багато нового про технології 3D сканування, як це працює , які методи та алгоритми при цьому використовують, з якими проблемами часто стикаються. Деякі алгоритми були продемонстровані у демо-програмах. Також цікаво було послухати відповіді на запитання. Думаю, інформація, яку я отримав на цьому мітапі, є доволі корисною для мене і знадобиться мені у майбутньому.»
Ми раді, що хоч трохи змогли розважити і мотивувати наших студентів за складних умов сьогодення!
До зустрічі! 😅