НОВИНИ

Обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій

08 листопада 2019 року в приміщенні Хмельницького національного університету відбувся завершальний (очний) етап обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій (далі – конкурс). Даний захід проходив у два етапи: перший (заочний) етап з 01 по 11 жовтня 2019 року.

Організаторами конкурсу були Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді і кафедра Комп`ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету

Умовами конкурсу було виконання робіт в трьох номінаціях: «Офіс», «Програмування» та «Веб-дизайн». До участі в заочному етапі конкурсу долучилося 45 вихованців з 9 районів (Ізяславський, Деражнянський, Кам'янець-Подільський, Теофіпольський, Красилівський, Хмельницький, Ярмолинецький, Шепетівський, Віньковецький), 3 міст (Кам'янець-Подільський, Старокостянтинів, Шепетівка) та 7 об'єднаних територіальних громад (Дунаєвецької та Красилівської міських, Олешинської, Жванецької, Чемеровецької, Ямпільської та Новоушицької селищних) області.
 
Роботи конкурсантів оцінювало компетентне журі у складі:
Сергія Петровського – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інформаційних технологій та проектування Хмельницького національного університету;
Руслана Багрія – кандидата технічних наук кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету;
Вілена Колісецького – вчителя інформатики Шепетівського навчально-виховного комплексу № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та ліцей» імені героя України М. Дзявульського.
 
За рішенням журі заочного етапу конкурсу відбір пройшли 17 самих талановитих учасників, яких було запрошено на очний етап.
Впродовж двох годин конкурсанти змагалися за першість у трьох номінаціях: «Офіс», «Програмування» та «Веб-дизайн».
 
За підсумками журі конкурсу перемогу здобули:
в номінації «Офіс»:
І місце – Корнієнко Олександр, учень 10 класу Теофіпольського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія»;
І місце – Костюк Ростислав, учень 11 класу Шепетівського НВК № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» імені Героя України М. Дзявульського;
ІІ місце – Пінчук Максим, учень 11 класу Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука;
ІІІ місце – Дідик Ольгерд, учень 10 класу Кам'янець-Подільського ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка»;
ІІІ місце – Андрусенник Каріна, учениця 10 класу Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.
В номінації «Програмування»:
І місце – Шемчук Даніїл, учень 11 класу Шепетівського НВК № 1 у складі:
«Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» імені Героя України
М. Дзявульського;
ІІ місце – Солдатов Максим, учень 11 класу Шепетівського НВК № 1 у
складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» імені Героя України
М. Дзявульського;
ІІІ місце – Поліщук Максим, учень 10 класу Кам'янець-Подільського ліцею
І-ІІІ ступенів «Славутинка»;
ІІІ місце – Мазур Богдан, учень 10 класу Ярмолинецького технологічного
ліцею.
В номінації «Веб-дизайн»:
І місце – Майдан Артем, учень 11 класу Малиницького НВК «ЗОШ І-ІІІ
ступенів, центр сприяння здоров'ю» Хмельницького району;
ІІ місце – Небожинський Антон, учень 11 класу Ярмолинецької ЗОШ І-ІІІ
ступенів № 2;
ІІІ місце – Кучменко Костянтин, учень 11 класу Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ
ступенів № 3;
ІІІ місце – Кізюн Валентин, учень 9 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ
ступенів № 4 імені Петра Кізюна.
 
За сприяння факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем Хмельницького національного університету переможців конкурсу було нагороджено дипломами Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Вітаємо переможців та тренерів-керівників, бажаємо не зупинятися на досягнутому.