ГАЛЕРЕЯ

Відео з розповіддю про Кафедру КНІТ Хмельницького національного університету

Відео з розповіддю про Кафедру КНІТ, напрямки діяльності, склад, переспективи розвитку кафедри (колишня кафедра інформаційних технологій проектування) Хмельницького національного університету

НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ METANIT.COM - Сайт про програмування

METANIT.COM - Сайт про програмування на C #, .NET, Java, Python, Golang, мобільного розробці на Android, iOS, Xamarin, веб-розробки на ASP.

НОВІ НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ розробленні викладачами кафедри КНІТ. Просимо ознайомитесь!

НОВІ НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ: М. С. Свірневський, Розробка додатків для продуктів Autodesk: Навчальний посібник. - Хмельницький: ХНУ, 2017. - 316 с.; М. С. Свірневський, C.C. Ковальчук, Основи розробки графічних додатків: Навчальний посібник – Хмельницький: ХНУ, 2015. – 260 с.

Роман Григор'єв. Задачник по PHP з рішеннями

Книга написана для програмістів початківців.

Джон Дакетт. Javascript і jQuery. Інтерактивна веб-розробка

Ця книга - найпростіший і цікавий спосіб вивчити JavaScript і jQuery. Незалежно від що стоїть перед вами завдання - спроектувати і розробити веб-сайт з нуля або отримати більше контролю над вже існуючим сайтом - ця книга допоможе вам створити привабливий, доброзичливий до користувача веб-контент.

А.Н. Васильєв. Програмування на JavaScript в прикладах і задачах

Самовчитель по найпопулярнішому сьогодні мови веб-програмування JavaScript від автора унікальної методики навчання - Олексія Васильєва.

Фреймворк для СТВОРЕННЯ амбітних ВЕБ-ДОДАТКІВ

Не гайте час на банальний вибір. Ember.js містить загальні ідіоми. Тому ви можете не винаходити велосипед, а зосередитися на тому, що зробити ваш додаток особливим. Ember.js створений для продуктивності. Він спроектований з розрахунком на ергономіку для розробника.

Книжки з напрямку «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ» Blair Reeves, Benjamin Gaines. Building Products for the Enterprise

У цій практичній книжці два експертних менеджера по продукту надають прості рекомендації для людей, бажаючих приєднатися до процвітаючого ринку підприємств.

Книжки з напрямку «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ» Уэс Маккинни. Python и анализ данных

Ця книга присвячена питанням перетворення, обробки, очищення даних та розрахунків у мові Python. Крім того, вона представляє собою сучасне практичне введення в наукові та інженерні розрахунки на Python, орієнтоване на додатки для обробки великих об'ємів даних.