АБІТУРІЄНТУ

ВИПУСКНИКИ

Інформація про випускників кафедри Комп‘ютерних наук та інформаційних технологійВойтов Сергій, навчався на спеціальності  ІТП (зараз КНІТ) , працюю в Києві, в компанії EvoPlay в якості Senior Software Engineer.

Щиро дякую викладацькому складу нашої кафедри за професіоналізм, знання, доброту та терпіння. Програма для навчання – добре збалансована та цікава, дозволяє кожному студенту отримати знання з широкого спектру предметів для подальшої спеціалізації, а кожен викладач – справжній педагог і професіонал своєї справи, до якого завжди можна звернутись за допомогою чи порадою. Думаю кожен, хто хоче бути IT-спеціалістом, зможе знайти себе, навчаючись на нашій кафедрі і отримати усі необхідні знання для хорошого старту кар’єри smiley.


Карпанасюк Віктор,  навчався на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету, спеціальність «Комп’ютерні науки».

 Місце роботи: Callosum software GmbH,  Berlin, Germany

Навчання на кафедрі КНІТ сформувало в мене комплексний підхід до вирішення технічних завдань. Професійний склад кафедри та вдало підібрані курси надали мені переваги при пошуку роботи.


Кирілков Дмитро Вікторович, роки навчання 2009-2014 кафедра ІТП (зараз КНІТ), спеціалізація КН. Місце роботи - allright.com (Virtual Mentor inc.) Quality assurance team lead.

За 5 років навчання на кафедрі отримав безліч позитивних емоцій. Група була дружня, колектив викладачів був професійним. Багато знань із навчання використав на практиці. Студентські роки були дуже насиченими.

 


Гнат Кубов, магістр з Комп’ютерних наук з 2010 року. Працюю програмним інженером в Mobile Coach LLC, USA (remote).

Вдячний кафедрі "ІТП" за вступ в комп’ютерні науки, чудових викладачів та перші професійні зв’язки. Раджу дійсним та майбутнім студентам більше зосереджуватися на профільних предметах, які викладаються на кафедрі – більшість із них вам знадобляться.

 


Шкута Владислав КН-13-1 / КНм-17-1 2013 - 2018 Backend Developer, Atlas.tec, Kharkiv Ukraine

Роки проведені в університеті були однозначно одними з найкращих в житті - тут я сформувався як особистість, навчився бути відповідальним та самостійним, отримав безліч позитивних і незабутніх емоцій. Кафедра дає всі вхідні данні для успішної кар’єри за обраною професією - знання в базових дисциплінах, організацію конференцій та мітапів з цікавими спікерами, можливість проходження практики в реальних комерційних компаніях, йде на зустріч студентам, які поєднують роботу та навчання. Окрему подяку хотів би висловити Багрію Руслану Олександровичу та Мазурцю Олександру Вікторовичу за прогресивний підхід до викладення матеріалу, сучасні і актуальні дисципліни. Набуті знання на парах використовуються до сих пір, вже за межами університету. Однозначно рекомендую кафедру Ком’ютерних наук та інформаційних технологій для абітурієнтів.


Терлецька Катерина, проживаю в місті Вашингтон, столиця США, працюю в ІТ сфері.

Про навчання можна говорити багато, як це важливо і необхідно у сучасному світі, але на мою думку, не менш важливим є саморозвиток себе як особистості та знаходження своєї позиції у суспільстві. Я ніколи не забуду, як я відчувала себе під час навчання в університеті. Неймовірно вдячна викладачам за відкритість та підтримку. Це не зрівняється зі школою для мене. Великий внесок зробила наша кафедра для мене тим, що поважала і враховувала думку кожного і давала змогу відстоювати свою позицію. Пройшло 5 років вже і я досі пов‘язана з ІТ сферою і вважаю що на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій чудові люди, які розумні, щирі і завжди «за» нові ідеї. Дякую вам, ви надихаєте!

Я люблю нашу кафедру за те, що можна бути собою і можна бути іншимheart.

 

 


Суховецький Олександр, 2013-2018  роки навчання на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету на спеціальності «Комп’ютерні науки». Працюю зараз в м.Хмельницькому, Компанія Imrev SEO спеціаліст.

Я дуже задоволений, що мав змогу навчатись саме на кафедрі КНІТ. Величезний багаж знань та практичних навичок, який я отримав під час навчання на кафедрі, зіграв велику роль у розвитку моєї професійної кар‘єри. Я дуже вдячний викладачам за отримані знання та безцінний досвід.

 

 


Савенко Олександр, інженер-програміст «Твінкор Системс».


Кафедра КНІТ(в мій час ІТП) ХНУ - це кафедра яка дійсно готує спеціалістів ІТ напрямку. Випускники цієї кафедри, автоматично стають професіоналами своєї справи. Я відчув це на власному досвіді. Доклавши максимум зусиль в навчанні ви безумовно отримаєте роботу своєї мрії. Викладачі кафедри є справжніми професіоналами своєї справи. Які на 100% віддають себе студентам та навчальному процесу. Я дуже часто чую на роботі від колег з інших кафедр та університетів, що в них було "мало програмування" в навчальному процесі. Так от на кафедрі КНІТ програмування вдосталь! І саме в такі моменти ти відчуваєш гордість, що ти є випускником саме цієї кафедри, а не будь якої іншої.

 

 

 


Горбатюк Антон, працюю в ТОВ "ЕПАМ СИСТЕМЗ"

П’ять років на кафедрі Комп’ютерних наук та інформаційних технологій навчили мене найголовнішому вмінню - вирішувати поставлену задачу. Об’ємна навчальна програма та кількість предметів на курсі дозволяють здобути навички тайм-менеджменту та пріорітезації задач. Кафедра підтримує тісні зв’язки з компаніями-розробниками ПЗ, що дає шанс студентам спробувати себе в комерційних проектах ще під час навчання.

 

 

 

 


Гаврилюк Андрій, працюю в АТ КБ “ПриватБанк”.


За період навчання на кафедрі КНІТ Хмельницького національного університету я отримав знання для роботи у багатьох сферах сучасного інформаційного світу. Кожен викладач кафедри - професіонал, що допоможе у вирішенні складних питань і підкреслить ті моменти свого предмету, що знадобляться студенту на практиці.  Навчання проходить ефективно, і що досить важливо - завжди пізнавально. Рекомендую до вступу, якщо цікавитесь новими технологіями, готові поринути у різні аспекти цього процесу і знайти багато друзів за роки навчання!

 

 


Радіонов Артем,  співзасновник / директор веб-студії Lime Agency

Спеціальність "Комп'ютерні науки" дала мені гарну базу знань для отримання перспективної роботи. Здобуті навики працювати в команді стали міцним фундаментом у моїй професійній діяльності, адже жоден проект неможливо реалізувати без колективної згуртованості. Доброзичливе ставлення педагогів та їх сумлінне виконання обов'язків допомогли мені реалізувати мрії та впевнено досягати поставлених цілей.

 

 

 

 


Савіцька Оксана, студентка групи КНз-07-1

Студенткою Хмельницького національного університету стала у 32 роки, але завдяки розумінню і підтримці керівництва та викладачів кафедри, я відчувала себе студенткою на рівні зі своїми одногрупниками. Це були найкращі студентські роки. Хоч ми і були заочниками, але група була дуже дружня. Мені , як старості групи, було легко згуртувати групу та всі разом ми вчасно і з гарними результатами захистили дипломні проекти. Зараз працюю в відділі освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради інженером-електроніком і постійно з вдячністю згадую своїх викладачів, завдяки яким я стала затребуваним фахівцем.

 

 

 


Ткачук Євген, працюю в  Web-Systems Solutions , Backend Developer

Шановні викладачі кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій! Я вдячний Вам за Вашу працю і знання, які я отримав під час навчання!Викладачі кафедри завжди з розумінням йдуть на зустріч і допомагають вирішити всі проблеми. Набуті знання та практика від кафедри допомогли отримати першу професію за спеціальністю.

Майбутнім студентам бажаю успіхів у навчанні та наукових досягнень!

 

 


Блажук Петро, працюю full-stack розробником в компанії Silkway Solutions.

Навчання на кафедрі ІТП (зараз КНІТ) було цікавим та корисним. В ході навчання я отримав знання та досвід. Також була корисною підготовка до олімпіади з командного програмування. Викладачі хороші, завжди готові додатково пояснити, коли щось не зрозуміло.

 

 

 

 


Вознюк Яна. Я працюю в команії Opinov8 на посаді - Js developer

Я могла б бути ландшафним дизайнером, якби не дзвінок з кафедри КНІТ (Комп`ютерні науки та інформаційні технологіЇ). І нещодавно я думала над питанням чи шкодую я зараз що зробила такий вибір? У відповідь, я могла собі сказати тільки дякую. Якщо у Вас зараз промайнула думка, що це все тільки через те, що програмісти добре зароблять, то ні. З особистого досвіду знаю, що потрібно просто горіти своєю справою. Тут вас запалять однозначно, оскільки на кафедрі працюють надзвичайні люди, які стараються завжди бути в ногу з новими технологіями і це ж передають своїм студентам. Чи було легко? - однозначно ні. Чи добре це? - звісно! Чи рекомендувала б я кафедру і факультет? - 100%.

 


Михайляк Юрій

Місце роботи: Epam,  Software Engineer м.Львів.

Насправді, то приємно, що навчався на кафедрі комп'ютерних наук та інформаційних технологій. Викладачі висококваліфіковані, лояльні до студентів, на кафедрі відчувається дружня атмосфера, працівники кафедри доступні для спілкування/додаткового пояснення матеріалу і раді допомогти. Часто відбувалися додаткової лекції для охочих студентів з ініціативи викладачів. Ніколи не шкодував, що обрав саме цю спеціальність.

 


Присяжний Андрій

USA, Freddie Mac, software developer in test

Більше 4 років пройшло, але в моїй пам'яті відклалось те, що викладачі не вимагали від нас строго вивченого матеріалу, а прагнули, щоб ми той матеріал зрозуміли, переосмислили і змогли б використовувати у майбутньому, вони переживали за нас і направляли нас так, щоб ми не тільки отримали диплом, а й знання. Я згадую свою кафедру з посмішкою та великою подякою, якби не ті люди, що мене оточували, я б не досяг того що маю зараз.

 

 


Галицький Олександр, Компанія Devloop.pro Власник м.Хмельницький

Навчався на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Мабуть сама крута кафедра ХНУ. Дуже багато приємних спогадів про лекції, викладачів, одногрупників. Найбільше згадується час в комп’ютерних аудиторіях з "акваріумом" 402-404. Як ми робили лаби по програмуванню/3д графіці. Перебігали від одного до іншого, щоб придумати разом якийсь новий алгоритм… Кафедра дає дуже хорошу базу для роботи. В результаті з випускників виростають високоякісні спеціалісти. Навіть зараз при прийомі на роботу, люди які приходять на співбесіду з КН/ІТП якісно показують себе як молоді таланти, та викликають позитивні емоції при згадці про кафедру.


Нелюбін Юрій, начальник колл центру компанії «Воля»

Згадуючи період навчання в університеті можу сказати, що це один з найкращих періодів мого життя) за цей час я знайшов багато друзів з якими продовжую спілкуватись і після закінчення навчання) вдячний всім викладачам кафедри, так як отриманні знання так чи інакше пригодились і на роботі і в житті в цілому).

 

 

 


Вовчук Олександр

Працюю в LinkedIn, Senior Software Engineer at Sunnyvale, California

Магістратура на кафедрі Комп’ютерних наук та інформаційних технологій ХНУ зацікавила мене можливістю отримання як якісної освіти в одному з найпрестижніших університетів України так і отриманням міжнародного диплома. Так як сфера надзвичайно динамічна, те що ще було актуальним 10 років назад вже може бути безнадійно застарілим зараз. Тому важливо, що кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій ХНУ розвивається разом з трендами IT галузі України і світу. Це означає що отримані знання актуальні саме зараз а не 10 років тому. Загалом навчання дало змогу успішно працювати в одній з найкращих ІТ компаній України AMC Bridge, а також продовжити свою кар’єру вже на Американському континенті в найбільших Tech гігантах сучасності.


Сокальський Андрій

Місце роботи: Clarity-AG https://www.clarity-ag.com/ Посада: розробник програмного забезпечення для конструювання звітів.

Навчання на кафедрі Інформаційних технологій проектування (зараз комп’ютерних наук та інформаційних технологій) було для мене цікавим і корисним. Тут мене і моїх однокурсників "навчили вчитись". Нам дали не знання з певного предмету, а ту базу, яка згодилась для подальшого розвитку і реалізації себе в сфері програмування і технологій. Сучасна ІТ-індустрія змінюється дуже швидко, і знання однієї мови програмування чи одного фреймворка не може зробити програміста професіоналом. А от можливість швидко адаптовуватись до нових технологій якраз і сприяє професіоналізму. От за це я і ціную той час, який провів в університеті і тих людей, хто допомагав розбиратись в тих чи інших питаннях. А взагалі було прикольно і весело.

Дякую кафедрі ІТП (КНІТ) за гарно проведені студентські роки.


Витошко Роман Миколайович

Я випускник кафедри Комп`ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького нацiонального унiверситету, і я з упевненністю можу сказати, що вступ до ХНУ на кафедру КНІТ – це крок до майбутнього успіху. Адже навчання за даною спеціальністю дає широкий спектр знань, які можна застосувати у різних сферах сучасного світу. Я вдячний викладачам кафедри (Мазурцю О. В., Скрипник Т.К., Петровському С.С., Бармаку О.В., Сорокатому Р.В., Багрію Р. О.), які допомогли отримати не лише теоретичні знання, а й практичні навички. На кафедрі ніби опиняєшся у великій дружній сім’ї, де відчуваєш підтримку та розуміння. І якщо виникають проблеми – викладачі завжди з розумінням йдуть на зустріч.

Не можу сказати, що було легко вчитись, але це однозначно було дуже цікаво. Я працюю вже майже 4 роки в РОВР у Хмельницькій області на посаді провідного інженера з використання комп’ютерної техніки і розумію, що я зробив правильний вибір з вибором спеціальності.

 


Я випускник кафедри Комп`ютерних наук та інформаційних технологій Іванов Олександр

Працюю в компанії Togizu Technologies (https://togizu.com ), м.Львів

Я вступив до факультету ФПКТС, спеціальність «Комп‘ютерні науки», маючи певні знання з програмування ще зі школи. З метою скорішого працевлаштування я поквапився та заглибився у вивчення лише декількох предметів, надаючи більш поверхневу увагу іншим профільним дисциплінам. Але після отримання реального досвіду роботи, розумію, що ті матеріали, що я свого часу «недооцінив» - також відіграють важливу роль. Всі потрібні базові знання можна здобути саме за цією спеціальністю, не залежно від вибраного напрямку вашого «шляху в ІТ». Профільна освіта має сильну перевагу над приватними курсами/інтенсивами. В результаті я не шкодую про своє навчання саме тут і рекомендую його.


Корчинський Олег

Працюю в «Petro Povidzon. Uniperssonal Lda», м.Ліссабон, Португалія

Я навчався на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету на денній та дистанційній формах навчання, так як після отримання диплому бакалавра я переїхав жити до Португалії.

Студентські роки – це незабутні, веселі та цікаві роки). Завжди пригадую знайомство з групою, з викладачами). З одногрупниками та з нашим куратором Скрипник Т.К. спілкуємося дотепер.

Спеціальність "Комп'ютерні науки" дала мені гарну базу знань для отримання перспективної роботи. Я навчився «вчитися», працювати в команді, швидко адаптовуватись до нових технологій, досягати поставлених цілей…це все завдяки викладачам кафедри.

Мені сподобалося, що на кафедрі, як у великій дружній сім’ї, відчуваєш підтримку та розуміння. Викладачі завжди з розумінням йдуть на зустріч.


Лясковська(Сільчук) Олена Леонідівна, магістр з комп’ютерних наук. Роки навчання 2009-2014 кафедра ІТП. Senior Software Development Engineer в AMC Bridge.

Більшість предметів під час навчання викладали викладачі з кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Хочеться подякувати викладачам кафедри КНІТ за вміння та бажання навчати та здатність знайти правильний підхід до кожного студента. Хочу відмітити високий рівень знань викладачів, дружні стосунки викладачів із студентами, які допомагають в кращому засвоєнні студентами матеріалу. Викладачі кафедри підштовхували студентів до поглиблення професійних практичних навиків у ІТ компаніях. Кафедра співпрацює з відомими компаніями і кращі студенти мають можливість проходити практику і працювати в них. Завдяки зацікавленості у вивченні предметів кафедри, здобула необхідні знання для отримання роботи за спеціальністю, будучи ще студенткою.


Журавель Денис

Solutions Architect / Chapter Lead albelli B.V., Amsterdam, The Netherlands

За час навчання на тодішній кафедрі ІТП (зараз КНІТ) я здобув, можливо, найважливіші навички, які потрібні в повсякденній роботі — навички співпраці з людьми. Соціальний аспект дуже важливий в будь-якому проекті, і часто він є навіть важливішим за технічну його складову. Технології змінюються, а люди все ж залишаються людьми. Тому дуже важливо збудувати для себе таку "соціальну базу" на початку своєї професійної кар´єри. І кафедра ІТП (КНІТ) Хмельницького національного університету — це дуже гарне місце, щоб це зробити.

 


Мороз Вадим

Працюю: компанія Globallogic, м.Київ, Senior Software Engineer

Кафедра справді залишила приємні спогади, в основному через колектив, і викладачів, і студентів, невимушену атмосферу. Отриманих знань було достатньо, щоб почати кар'єру і продовжити розвиток уже працюючи. Шкода лише, що все приємне швидко закінчується. Хоча приємні спогади залишаться назавжди.

 


Захарчук Владислав, працюю в компанії "Web-Systems Solutions", Frontend Developer

Вдячний кафедрі КНІТ за отриману надійну технічну базу з різних напрямків розробки і можливість реалізувати себе у сфері IT. Також велика подяка викладачам які завжди йдуть на зустріч та проявляють максимальну лояльність до студентів!

 

 

 


Петрук Євген, Rexsoft, UI/UX Designer

Мій вибір зупинився на цій кафедрі тому що, тут навчають спеціальностям, які є провідними, і тим, які є найбільш затребувані. Друге - через викладацький склад, більшість викладачів професори, доценти і ти розумієш, що тебе будуть навчати досвідчені спеціалісти. Основне, що запам’яталося – це простота у відносинах з викладачами кафедри. На мою думку переважно відкрите та щире ставлення до нас, студентів, за що я їм хочу подякувати. Великим плюсом у навчанні на кафедрі є знання, що дозволяють в подальшому, при виборі професії, працювати як за основною спеціальністю, так і за багатьма суміжними, як у моєму випадку. Однозначно рекомендую кафедру!)


Коломійчук Юрій

Працюю на посаді Senior Software Engineer EPAM Systems Ukraine

Щиру подяку хочу висловити кафедрі Інформаційних технологій проектування (зараз комп'ютерних наук та інформаційних технологій) та всьому професорсько-викладацькому складу, висококваліфікованим фахівцям своєї справи, які направду навчили протягом 5 років вирішувати завдання різної складності, вирішувати найважчі на той момент проблеми, та найголовніше навчили вчитися, що на сьогодні найкраще вміння і дозволяє бути гнучким спеціалістом, брати на себе відповідальність за різного роду дії, приймати важливі рішення, при розробці тих чи інших проектних рішень.

 

 


Луценко Владислав, Senior developer at PortaOne, Inc.(https://www.portaone.com/) Lviv, Ukraine

Для програміста головне - навчитися вчитися. Тому що вчитися, доведеться постійно. Якщо зупинишся - твої знання стануть не актуальними через рік чи два. Технології швидко розвиваються і те, що користувалося попитом декілька років тому, зараз може не використовуватися взагалі. Але є і такі знання, які будуть актуальні на все життя. Наприклад - алгоритми програмування, теорії баз данних, математичні формули, англійська мова та інше. Саме такі знання дає Університет. І досвід - який лишається назавжди. Саме досвід програміста цінується на роботі. Здача сесій і заліків схожа на здачу завдань на роботі - коли треба вірно розпланувати свій час і роботу, щоб встигнути вчасно завершити проект. З радістю згадую роки, проведені в університеті.


Герасименюк Михайло

Майстер Спорту/ Майстер FIDE

Незабутні 5 років навчання на кафедрі ІТП (зараз КНІТ) пролетіли як сон. За цей період викладачами була проведена колосальна робота в напрямку становлення нас, як спеціалістів. Кожного дня спілкування з професіоналами дало основу на майбутнє.

 Для себе я взнав багато корисного в ІТ- напрямку, а головне здобув навички співпраці з людьми. Будучи студентом, я брав участь та займав призові місця у турнірах по шахам. Хобі переросло у мою професію)

Зараз з успіхом свій досвід передаю учням, які стають чемпіонами в спорті та в житті.

Виховав Чемпіона України 2015р. та срібного призера Ч/У 2015р. серед юнаків, Чемпіонку України серед жінок 2015р., призерів Чемпіонату Європи серед чоловіків 2015р., бронзового призера Чемпіонату Ізраїля 2011р.. Мої учні чемпіони та призери міжнародних турнірів Франції, Іспанії, Чехії, Польші, Греції на Кіпрі. Тренерські курси Халкідікі, Греція 2015 рік. Міжнародна ліцензія FIDE Тренер.

Я щиро дякую за віддані сили, витрачений час. Працюйте і далі на результат wink


Юля Машталяр (Школьник) Працюю в ПрАТ "Мікросистема" на посаді інженера- програміста.

Хочу подякувати кафедрі інформаційних технологій проектування (зараз комп’ютерних наук та інформаційних технологій) та з впевненістю заявити, що я отримала чудових одногрупників, хороших викладачів, які знають свою справу, та активне студентське життя. Викладачі кафедри , мають здатність знайти правильний підхід до кожного студента , що неодмінно свідчить про високий професіоналізм викладацького складу кафедри, та подають хорошу технічну та теоретичну підготовку. Чому я обрала дану спеціальність? Тому що, технології постійно удосконалюються, розвиваються, з’являються нові, тому спеціалісти даної сфери будуть завжди користуватися попитом. Чи обрала б знову? Однозначно, що так!

 

 


Білий Дмитро

Працюю на посаді Java Software Engineer в компанії Softjourn

Вступаючи на спеціальність "Комп'ютерні науки", в мене не було жодного досвіду та знань пов'язаних з програмуванням, лише величезне бажання стати програмістом. За роки навчання в університеті викладачі кафедри заклали міцний "фундамент" знань з теорії та практики, які я використовую і сьогодні. Кафедра завжди готова допомогти усім студентам у своїх починаннях, головне потрібно мати бажання. Вдячний усім викладачам, що допомагали пізнавати ІТ сферу в усіх її дрібницях. Дуже радий, що є випускником саме кафедри "Комп’ютерних наук та інформаційних технологій".

 


Бурковський Олександр, Senior Software Engineer EPAM Systems Ukraine

Навчався в групі ІТП-05. Згадуючи роки навчання хочу висловити подяку кафедрі і всім викладачам, які дали знання і відкрили шлях до ІТ сфери. Окремо хотів би подякувати за атмосферу яка була під час навчання, це було щось неймовірне і справді по домашньому. Також варто підкреслити що навчальний процес не лише дав знання, а також прищепив цікавість і прагнення до програмування. З приємністю згадую рядки коду на Pascal і десктопні аплікухи на Delphi)))))

Рекомендую кафедру для всіх хто прагне пов'язати своє майбутнє з програмуванням адже знання Ви отримаєте гарантовано завдяки першокласному викладацькому колективу.


Лукьяненко Кирило

Місце роботи: Rentals United .NET Developer Варшава

Я навчався на кафедрі КНІТ і в мене залишились тільки позитивні спогади про студентські роки навчання. В першу чергу хочу виділити професіоналізм викладацького складу. Викладачі вимогливі, але завжди ішли назустріч студентам. Знання, які ми отримували подавались в максимально зрозумілій формі, що робило процес навчання ще цікавішим. Багато практики дало гарну підготовку до подальшого працевлаштування. Я отримав безцінні знання і хороший курс на майбутнє! А ще я тут зустрів хороших друзів.


Журба Артем, Senior Software Developer в AMC Bridge.

Вдячний кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій за ті знання, які вони мені надали в найрізноманітніших напрямках розробки програмного забезпечення, за їх вміння знайти індивідуальний підхід до кожного студента. За роки навчання я здобув безліч корисних навичок, які допомогли мені влаштуватися на роботу за спеціальністю, будучи ще студентом.

 


Соболь Альона

Lead database integration engineer, PM в компанії TerraLab IT

Випуск 2015 року, кафедра ІТП (зараз КНІТ), спеціаліст напрямку "Комп'ютерні науки". Вже на 4 курсі навчання пішла працювати по спеціальності, використовуючи базові знання, які отримала під час навчання в ХНУ. Щиро дякую нашій кафедрі за "екскурсію в світ IT технологій", хороші базові знання, гарну подачу матеріалу, підтримку, жагу до навчання і розвитку, як фахівця так і особистості, за цікаві і насичені роки життя.smiley

 

 


Кльоц Анатолій, навчався на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету.

В даний час працюю як Senior Software Engineer у амстердаському офісі, американського стартапу - SkyKick.

Вдячний кафедрі за чудові роки, під час яких я отримав практичні та актуальні навики. Вміння знаходити суть проблем, працювати в команді та приймати компромісні рішення. Під час навчання почалась моя професійна кар’єра, дякуючи гнучкому графіку та зв'язкам кафедри з місцевими ІТ компаніями. Такий підхід дозволив підготувати чимало кваліфікованих кадрів. Навіть, за тисячі кілометрів, у Нідерландах - я не раз працював із випускниками ХНУ.

 


Гриб Олександр Михайлович, ІТП-03-2

MANN+HUMMEL FILTRATION TECHNOLOGY UKRAINE, Економіст з планування

Знайомство з кафедрою почалось ще в 10 класі, коли представники університету були присутніми на першовересневій лінійці в Ярмолинецькому технологічному ліцею. Розповідь про те, що для того щоб одержати доступ до сучасних технологій, не потрібно їхати десь далеко, відклалась в пам’яті. За деякий час до нас завітав декан Ковальчук Сергій Станіславович та провів презентацію студентських робіт. Остаточне бажання вчитися саме в Технологічному університеті Поділля закріпив візит на День відкритих дверей в університеті.

Під час навчання ми розуміли викладачів, або намагались зрозуміти. Викладачі, зі своєї сторони, намагались передати нам, якщо не всі знання,  то, принаймні, навчити знаходити відповіді на поставлені питання.

Було часами важко, були недоспані ночі, були перездачі, було невдоволення великою кількістю непрофільних предметів, але приємних моментів було набагато більше.

Креслення двутавра, прокладки, автоматизація побудови шестерні, розрахунки опору балки, підбір та креслення редуктора, визначники та симплекс-метод, теорія графів, вступ до ООП – ці та багато інших термінів завжди викликають приємні спогади і в голові виникає образ конкретного викладача за кафедрою в 401 або 402 аудиторії. 

Роки навчання на кафедрі запам’ятались назавжди, а особливо приємним є те, що кафедра не забуває за своїх випускників і в будь-який момент можна звернутися із питанням та знати, що одержиш відповідь, яку очікував.


Іванчук Денис, Lead Software Engineer at Epam Systems у місті Львів

Навчання за напрямом "Комп'ютерні науки" без сумніву було корисним, пізнавальним та надзвичайно інформативним для мене. Особливо хочеться відзначити викладачів кафедри комп‘ютерних наук та інформаційних технологій, завдяки яким я отримав міцний фундамент у професійній діяльності. Адже на сьогоднішній день інформаційні технології усюди, а саме тому навчання ІТ є важливим напрямом у підготовці фахівців в усіх вишах України. За свій професійний досвід я зрозумів наскільки цінними є отримані мною знання наукового і навчального характеру, за що вдячний викладачам кафедри КНІТ.

 

 


Ковальчук Михайло

Працюю в Торонто, Онтаріо, Канада. Senior Software Engineer, D2L

Коли прийшов час вибору спеціальності та в який університет поступати, я навіть не задумувався, звичайно спеціальність «Комп’ютерні науки» ХНУ. Я не помилився в своєму виборі. Викладачі дали достатньо знань щоб я зрозумів, що хочу своє життя зв’язати з програмуванням. За це вам дуже дякуюsmiley.

 У навчальному процесі важливу роль відіграють викладацький склад та збалансованість подачі матеріалу. Через це, я вважаю що КНІТ є однією з найкращих кафедр університету.


Грицюк Микола

Україна, м.Львів, Software Engineer в Leobit, LLC

Навчаючись на кафедрі “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” ніколи не жалкував, що саме обрав цей напрямок. Починаючи з перших лекцій, я зрозумів, що саме на даній кафедрі я зможу отримати ті знання, які пригодяться мені в подальшій роботі. Дуже дякую викладачам, які професійно і креативно виконують свою роботу. Саме завдяки цьому, я зміг себе реалізувати, як спеціаліст в професії комп’ютерного програмування. 

 


Радішевський Андрій, навчався на спеціальності ІТП (зараз КНІТ).

Працюю в компанії Amc Bridge в якості Senior Software Engineer.

Про час навчання на кафедрі ІТП згадую тільки з посмішкою. Професійні викладачі, які в максимально доступній для студентів формі надають всю необхідну інформацію та завжди готові допомогти в вирішенні специфічних проблем. Всім хто хоче здобути перспективну професію IT-спеціаліста рекомендую нашу кафедру, саме тут вам покажуть як досягнути висот та побудувати блискучу кар'єру.

 


Островський Олег, веб-дизайнер

Навчався на кафедрі Інформаційні технології проектування (зараз комп’ютерні науки та інформаційні технології). Роки проведені в університеті були однозначно одними з найкращих в житті - тут я знайшов друзів, сформувався як особистість, навчився бути відповідальним та самостійним, отримав безліч позитивних і незабутніх емоцій.

Якби мене повернули в минуле і треба було вибрати спеціальність/ кафедру - я б знов обрав ІТП/КНІТ.

 


Вавринчук Ярослав

Працюю в компанії TerraLab на посаді інженер з програмного та апаратного забезпечення у відділі впровадження.

Кафедра КНІТ(в мій час ІТП) ХНУ - це кафедра яка має великий багаж знань та готова ділитись ними з усіма студентами. За 5 років навчання не можу сказати нічого поганого про навчальний процес та викладачів. Завдяки викладачам кафедри я знайшов роботу, про яку мріяв. Хто ще не знає куди поступати можу з упевненістю сказати, що даний напрямок не залишить Вас без роботи, так як за комп'ютерами майбутнє. Сім років працюю за фахом. Дана компанія працює по автоматизації медичних лабораторій та медичного устаткування. В момент пандемії робота стала не лише як задоволення, але і прагнення допомогти людям в такий важкий період. Також хотів підкреслити, що люди, які навчаються на даній кафедрі є успішні не лише в програмуванні, але і в інших напрямках, наприклад в спорті. Знаю багато людей, які навчаючись на даній кафедрі є майстрами спорту у різних видах спорту, я є також серед них. Підсумком можу сказати те, що якби у мене був шанс змінити свій вибір та навчатись на іншій кафедрі, я б ним не скористався,так як розумію, що навчався у професіоналів своєї справи.


Лясковський Ігор Олегович.

Знайомство з кафедрою інформаційні технологій проектування розпочалось у 2003 році. Навчався у групі ІТП-03-1. На третьому курсі поєднував навчання і роботу техніком у комп'ютерному класі при кафедрі ІТП. Після закінчення магістратури, ще декілька років працював викладачем асистентом на кафедрі ІТП. З теплотою згадую роки навчання і працювання. Викладачі кафедри познайомили мене зі всіма напрямками у галузі ІТ. Цікаві лабораторки, лекції і практичні заняття ніколи не давали нудьгувати, що дає великий досвід у швидкому працевлаштуванні в галузі ІТ. Технології швидко змінюються, а викладачі кафедри встигають з усім розібратися, оновити свій курс і дати студенту високий рівень знань. Великим плюсом є хороше ставлення викладачів до студентів, не тільки підкажуть, а й покажуть як вирішити ту чи іншу задачу. При вивченні предметів кафедри є можливість поєднати роботу і навчання, викладачі такий вибір завжди підтримають.

 


Ніколайчук Владислав, АТ «Ощадбанк», провідний фахівець ВПРМК

Навчався на кафедрі Комп’ютерних наук та інформаційних технологій, де мене навчили найголовнішому вмінню - працювати в команді, вирішувати поставлену задачу. 

Дуже багато приємних спогадів про одногрупників, викладачів)

Кафедра дає дуже хорошу базу знань для роботи в будь якій сфері, так як на сьогоднішній день інформаційні технології усюди. Після закінчення спеціальності «Комп’ютерні науки», я розумію , що не помилився зі своїм вибором спеціальності, кафедри, ВУЗу.

 


Залюбівець Володимир, студент групи КН-07-2

Працюю ІТ- технік(системний адміністратор) в ТОВ "АЙТЕКС-УКРАЇНА"

За роки навчання я кардинально розширив свій світогляд та здобув надзвичайно цінні знання, які в подальшому використовую в повсякденному житті. Вдячний викладацькому складу за кропітку працю. Адже кожен викладач є професіоналом своєї справи. Індивідуальний підхід до кожного студента дозволяє стати кваліфікованим програмістом.

 

 

 


Живілік Андрій, магістр з комп’ютерних наук.

Senior Software Development Engineer в AMC Bridge.

Навчаючись на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій, я навчився найголовнішому - вирішувати поставлену задачу та навичкам співпраці з людьми. Ці аспекти є дуже впливовими та важливими в будь-якому проекті. Важливо, що під час навчання є можливість працювати за фахом. Це дає шанс студентам спробувати себе в комерційних проектах та захищати реальні кваліфікаційні роботи. Також була корисною підготовка до олімпіад з програмування та участь у наукових конференціях. Абітурієнтам, які бажають пов’язати свою майбутню професію з ІТ-технологіями, хочу порадити спеціальність «Комп’ютерні наук» на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

 


Чугай Андрій

«ЕЛЬДОРАДО», замісник директора

Хочу подякувати викладачам кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій за отримані знання, за їх вміння знайти індивідуальний підхід до кожного студента, за можливість поєднувати навчання з роботою.  

Рекомендую кафедру Комп'ютерних наук та інформаційних технологій абітурієнтам.

 

 


Ісаєнко Дмитро Миколайович

Працюю frontend разробником у компанії PURPLE, Tel Aviv, Israel

Випускник кафедри Інформаційних технологій проектування (зараз комп’ютерних наук та інформаційних технологій) (2010 рік).

За період навчання отримав велику базу знань, умінь та навичок, які активно застосовую у своїй роботі. Щиро вдячний викладачам кафедри за професіоналізм, терпіння та повагу до студентів. З гордістю можу сказати, що зробив правильний вибір у своєму житті. Майбутнім абітурієнтам бажаю черпати максимум знань та практичних навичок.

 

 


Торчинський Олександр, Senior software engineer Epam.

У 2013 році у мене стояв вибір між ІТП(КНІТ) та юридичним факультетом, про прийняте рішення жодного разу не пошкодував. Кожен з викладачів, як на мене, мав свій унікальний підхід до викладання дисциплін, тому закінчуючи навчання я був впевнений, що зможу спроектувати базу даних для морга, написати на це бек енд з використанням GOF шаблонів, та вивантажити то все в хмари, попутньо пишучи android додаток.

 

 


Олександр Волошин

 Місце роботи LCD Media sp. z o.o Polska м. Warszawa, Polska Starszy programista działu IT Хотів би щиро подякувати всім працівникам нашої кафедри КНІТ. Вступивши до Хмельницького національного університету і провівши нашу першу пару з М.С. Свірневським, я взагалі був здивований як тут щось можна зрозуміти. Нічого не ясно, як то все працює і що має бути далі навіть було важко і уявити. А це була всього лиш перша наша пара, як зараз пам’ятаю, питаю хлопців чи хтось щось зрозумів, адже мені здалось що я не туди поступив, і далі мені буде дуже важко. Але час йшов, все нові пари нові предмети і нові викладачі, я неймовірно був здивований і зацікавлений як професійно і зрозуміло старались донести нам матеріал. Все більше хотілось пізнавати початки ІТ сфери. Скажу чесно, було по різному, часом і важко, наприклад коли в тебе куча непотрібних предметів (не профільних). І ось з роками, вже на 5 курсі, в магістратурі, коли вже знайшов першу роботу в ІТ сфері з'являється можливість вступу до Люблінської Політехніки (м Люблін, Польща) І все таки вирішую продовжити навчання і зробити паузу з роботою. Навчання в Любліні пройшло дуже швидко, але там студентське життя відрізняється від нашого, воно різне. І з того часу до сьогодні я залишився проживати і працювати в Польщі. Чи я зараз жалію що тоді зробив такий крок? Скажу вам одне, зовсім ні! Не стійте на місці, розвивайтесь! Адже, ти сам творець свого майбутнього. Тому хочу щиро подякувати за вашу підтримку, Т.К. Скрипник (яка досі напише і спитає як справи, незважаючи скільки років пройшло від часів навчання студента), також хочу подякувати С.С. Петровському за його підтримку постійно (починаючи з підготовчих курсів і до закінчення магістратури), О.В. Мазурцю, О.В. Бармаку, О.А. Пасічнику, і особливо моєму наставнику, Р.В. Сорокатому, якого, на жаль, немає з нами. Якщо мрієш стати висококваліфікованим спеціалістом в сфері ІТ зроби свій вибір зараз!


Федченко Віталій, .NET web developer, м. Плзень, Чехія

Група КН/ІТП-09

Навчання в ХНУ на кафедрі ІТП (нині КНІТ) було важливим і цікавим періодом життя завдяки веселому та дружньому колективу як студентів, так і викладачів. Щирість, простота спілкування, відкритість – якості, притаманні викладачам нашої кафедри, які є спеціалістами в своїй галузі. ІТ – досить широка сфера, яка швидко розвивається і змінюється, а тому навчатись потрібно постійно: знання технологій 5-річної давності часто можуть виявитись застарілими і незатребуваними на ринку праці. Та незважаючи на це, викладачі кафедри дають хорошу базу для старту кар’єри.


Кухарчук Максим – Senior Cloud Architect, Cloud Services LLC

Як випускник кафедри КНІТ, можу з упевненістю заявляти, що тут працюють професіонали своєї справи. Програма навчання та підхід викладачів спонукають студентів до професійного розвитку і як результат – випускники кафедри КНІТ працюють в передових ІТ компаніях України та світу.

Велика вдячність викладачам за індивідуальний підхід, підтримку та глибокий багаж знань отриманий під час навчання.

 


Альфред Лель,  web-дизайнер, ЕпіцентрК

Навчання в університеті це можливість сформуватись як особистість, знайти своє місце як у професії так і в суспільстві. Викладачі, які є спеціалістами своєї справи - допомагають судентам не лише здобувати знання, але й набувати навики для вирішення складних комплексних завдань, які  допоможуть будь якому спеціалісту в майбутній професії. Зв'язок кафедри з компаніями IT-сфери, допомагає студентам ще на етапі навчання здобути свій перший "бойовий" досвід. Усі описані характеристики - це те, за що я вдячний кафедрі, яка допомогла мені почати мій професійний шлях.

 


Чугай Олена Миколаївна, ІТ-сфера.

Випускниця кафедри "Комп'ютерних наук та інформаційних технологій" у 2020 році. На кафедрі працюють висококваліфіковані викладачі, які завжди відповідають на усі, що виникають  під час навчання, питання. Вони цікаві особистості, завжди з новими ідеями та готові допомогти у будь-якій ситуації.

Окремо хочу виділити практичні пари, на яких завжди цікаво та ефективно відпрацьовувати теорію на практиці. Також під час навчання, на кафедрі завжди дають можливість викласти свої знання у наукових статтях та участь у конференціях, що розвивають ряд нових та потрібних навиків.

 


Степанян Юрій, навчався за фахом ІТП /КН 2008-2013 рр.

Працюю 1С-програмістом на Київську компанію "PM Partners".

За 5 років навчання в університеті нас познайомили з різними іт технологіями та мовами програмування. Хоч я і працюю трохи у "своєрідній" сфері програмування, з якою раніше в університеті не стикався, мені стали в нагоді знання отримані під час навчання, а саме: навички системного мислення, вміння розкладати складні завдання на складові, працювати з базами даних, оптимізувати запити.

Хотілося б сказати велике спасибі викладацькому складу кафедри ІТП /КНІТ: завжди відчувалася підтримка і налагоджений контакт зі студентами, ні на жодній іншій кафедрі такого не спостерігав.


Надуда Тетяна Василівна, вчитель інформатики Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Київської області.

Навчання на кафедрі Комп’ютерних наук та інформаційний технологій (заочно-дистанційне навчання) було для мене цікавим та змістовним. Навчання у зручний час, у зручному місці. Навчатися було – не важко, а приємно тому, що воно проводилося за новітніми дистанційними технологіями. Завдяки вашому великому дружньому колективу і наполегливості праці, переді мною відкрилися нові перспективи. Словами не описати вашу доброзичливість , готовність завжди прийти на допомогу. І навіть, здавалося, у безвихідній ситуації , завжди знаходився вихід. Хай славиться і шанується ваша самовідданість і позитив, який ви даруєте. Ваш колектив можна порівняти з величезним дубом, який з роками міцнішає і своєю енергією заряджає студентів. Дуже вдячна викладачам кафедри : Скрипник Т.К., Сорокатому Р.В., Мазурцю О. В., Петровському С.С., Бармаку О.В., Багрію Р. О., які допомогли мені отримати не лише теоретичні знання, а й практичні навички. Диплом бакалавра «Комп’ютерні науки» – дав мені можливість стати вчителем інформатики у своєму рідному селі. Для вступників рекомендую кафедру Комп'ютерних наук та інформаційних технологій


Міхалевська Вікторія, випускниця кафедри Інформаційних технологій проектування (зараз КНІТ) 2014 р., Gloucester Gloucestershire, England

Будучи студенткою кафедри ІТП, я навчилася комплексно вирішувати поставлені задачі. Вдячна викладачам кафедри за доброзичливе ставлення до студентів та сумлінне і творче викладання дисциплін.

Знання сучасних інформаційних технологій надають необмежені можливості для професійного росту і самовдосконалення. Це допомагає мені в реалізації життєвих цілей.

 

 


Слободзян Віталій, Software Development Engineer в AMC Bridge, м. Хмельницький, Україна

Навчання на кафедрі комп'ютерних наук та інформаційних технологій було цікавим та корисним. Викладачі завжди лояльні і відкриті до студентів та раді навчити всіх, хто хоче вчитися. Значна кількість предметів не просто для загального розвитку, а дійсно актуальні та мають застосування на практиці.

Кафедра співпрацює з провідними ІТ компаніями, завдяки чому студенти мають змогу проходити якісну практику під керівництвом професійних інженерів-розробників.

На мою думку, кафедра надає всі можливі передумови для подальшого працевлаштування. Тому всім, хто хоче пов'язати своє життя з ІТ, я щиро рекомендую вступати на кафедру комп'ютерних наук та інформаційних технологій.


Радецький Олександр Іванович

Cosmic Networks LTD.

Будучи першопрохідцями кафедри ІТП, ми відчули на собі всю «важкість» навчання, але це була приємна важкість, від нової для нас, але досить кваліфікованої поданої програми навчання та підвищення нашого рівня кваліфікації.

Також хочу особливо відмітити якість викладання дисциплін та загальну організацію навчального процесу. На мій погляд, рівень теоретичної та практичної підготовки фахівців на кафедрі цілком дозволяє після закінчення ВНЗ успішно працевлаштуватися у провідних IT-компаніях.

Хотілося б подякувати викладацькому складу кафедри ІТП, та побажати так і тримати високу планку професіоналізму й надалі!


Олександр Слащук, роки навчання 2007-2012, працюю судовим експертом Хмельницького НДЕКЦ МВС

Одна з найкращих кафедр університету. Знання, отримані під час навчання, дали змогу працювати на різних посадах, від інженера, до викладача університету. Хочу відзначити високий професіоналізм викладачів кафедри, що застосовують цікаві методи навчання, які направленні на здобуття не лише теоретичних професійних знань, але й «життєвих», практичних навичок. Протягом навчання – було дуже цікаво! Бажаю всім спробувати.